Pregnabit

Pregnabit

Czy słyszeliście już bicie serca Waszego dziecka?

Czy wiecie, że teraz jest to możliwe w dowolnym miejscu i czasie?

System Pregnabit, czyli telemedyczne KTG do badania dobrostanu płodu, umożliwia rejestrowanie zapisów KTG również w warunkach domowych. Na system Pregnabit składa się mobilne, medyczne urządzenie KTG oraz usługa Medycznego Centrum Telemonitoringu, w którym wykwalifikowany personel medyczny na bieżąco anaqlizuje napływające zapisy KTG. System Pregnabit zapewnia pełną usługę medyczną, z której mama może korzystać w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze - 24 godziny na dobę, 7 w dni w tygodniu.

Zobacz jakie to proste:

  • Wypożyczenie aparatu jest poprzedzone 30 minutową wizytą u położnej. W trakcie takie wizyty zostanie założone konto dla Mamy na stronie Pregnabit. Nasza położna nauczy Was jak prawidłowo podłączyć aparat w domu i wykona z Wami pierwsze badanie w Premium Medical.
  • Po instruktażu dostajecie Państwo aparat do domu. Badanie KTG należy wykonywać z wyznaczoną częstotliwością oraz w sugerowanych porach. W dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze. W trakcie korzystania z aparatu należy przebywać w obszarze zasiegu telefonii komórkowej.
  • Jedno badanie trwa 30 minut. Zarejestrowane dane są przesyłane zdalnie do Medycznego Centrum Telemonitoringu, gdzie zostanie przeanalizowane przez wykwalifikowany personel medyczny.
  • W krótkim czasie Mama otrzymuje informację zwrotną w postaci wiadomości SMS na temat wyników przeprowadzonego badania.
  • W przypadku konieczności przekazania ważnych informacji odnośnie przeanalizowanego zapisu, personel medyczny MCT kontaktuje się telefonicznie z Mamą.

Jeśli jesteś zainteresowana Pregnabit lub chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj sie z Nami.