Dr n. med. Paweł Stanirowski

mówię w językach: angielski polski
Ginekolog, specjalista w prowadzeniu ciąży, diagnostyce płodu, specjalista ultrasonografii w dziedzinie badań prenatalnych.
Dr n. med. Paweł Stanirowski

Dr n. med. Paweł J. Stanirowski jest specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2011-2019 związany z Katedrą i Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od października 2019r. zatrudniony na stanowisku asystenta w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka. Autor licznych publikacji, aktywny uczestnik międzynarodowych konferencji, członek Klubu 35 Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Posiada certyfikaty USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie położnictwa i ginekologii oraz Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation) w zakresie badań przesiewowych I trymestru ciąży, oceny szyjki macicy i badań dopplerowskich.

Jego główne zainteresowania koncentrują się wokół ciąży fizjologicznej i powikłanej, w szczególności cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym oraz zaburzeniami wzrostu płodu. W ramach swojej praktyki wykonuje również pełen zakres operacji ginekologiczno-położniczych z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych (laparoskopia, histeroskopia), jak i klasycznych (w tym cięcia cesarskie).

Zakres udzielanych świadczeń: prowadzenie ciąży, USG ginekologiczno-położnicze, antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza, ginekologia zachowawcza i operacyjna.

Paweł Stanirowski - ZnanyLekarz.pl