Lek. med. Piotr Jędrzejak

mówię w językach: angielski polski
Ginekolog, specjalista w prowadzeniu ciąży.
Lek. med. Piotr Jędrzejak

Absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Obecnie w trakcie specjalizacji w zakresie położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w kilu prywatnych klinikach oraz w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie opiekuje się pacjentkami ciężarnymi (prowadzi ciąże o prawidłowym przebiegu, oraz powikłane takimi chorobami jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca i niedoczynność tarczycy) oraz nieciężarnymi (profilaktyka oraz problematyka nowotworów narządu rodnego – cytologia, biopsja aspiracyjna endometrium, zabiegi ginekologii jednodniowej). Pracuje w obrębie oddziałów Kliniki jak i w prowadzonym przy Klinice Ambulatorium, gdzie przyjmowane są pacjentki niemal z całego kraju.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, szkolący się w ramach międzynarodowego projektu ENTOG (European Network of Trainees in Obstetrics and Gynecology). W tym roku uczestniczył w stażu w Klinice Położniczo-Ginekologicznej w Saint' Anna Ospendale w Turynie. Zawodowo interesuje się Zagadnieniami ciąży powikłanej nadciśnieniem tętniczym i hipotrofią płodu.

Prowadzi ciąże fizjologiczne jak i powikłane, wizyty ginekologiczne w pełnym zakresie.