Dr n. med. Wojciech Dziadecki

mówię w językach: angielski polski
Specjalista androlog w leczeniu niepłodności męskiej oraz partnerskiej, jak również wszelkich postaci męskiego hipogonadyzmu, specjalista w profilaktyce ginekologicznej kobiet oraz prowadzeniu ciąży.
Wojciech Dziadecki
Dr n. med. Wojciech Dziadecki

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Od ukończenia stażu podyplomowego pracuje w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne z ginekologii i położnictwa oraz ukończył studia doktoranckie dotyczące zagadnień męskiej niepłodności. Obecnie jest kierownikiem oddziału andrologii i poradni andrologicznej w tej Klinice. Wykonuje badania ultrasonograficzne oraz biopsje jąder.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Posiada certyfikat European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) uprawniający do przeprowadzania badań nasienia.

Zajmuje się również problemami niepłodności partnerskiej. Opiekuje się pacjentkami ciężarnymi jak i tymi z problemami ginekologicznymi.
Wykonuje także badania USG.