Położna

Aby zapewnić kompleksową opiekę kobietom w ciąży, Premium Medical proponuje oprócz konsultacji z lekarzem prowadzącym dwa spotkania z położną. Podczas pierwszego spotkania położna przeanalizuje wyniki badań laboratoryjnych oraz omówi kwestie związane z przebiegiem ciąży i porodem. Na wizytę zapraszamy pomiędzy 14 a 16 tygodniem ciąży. Na drugiej wizycie położna pomoże w wyborze szpitala i ułożeniu planu porodu. Pacjentki powinny zgłosić się na wizytę około 35-36 tygodnia ciąży.

Położne Premium Medical zawsze z chęcią udzielą pomocy i znajdą czas na rozmowę. Młode mamy często mają wiele dylematów związanych z pojawieniem się maluszka na świecie. Dbając o ich dobro, zapraszamy kobiety po narodzinach dziecka do umówienia się na wizytę, podczas której położne odpowiedzą na wszelkie pytania pacjentek.

Poród jest bardzo osobistym przeżyciem. Ponadto dla par spodziewających się pierwszego potomstwa poród to wielka niewiadoma. By dobrze przygotować się a przyjście na świat maleństwa, młodzi rodzice mogą skorzystać z przeznaczonych dla nich konsultacji w Premium Medical.

Spotkania prowadzone są indywidualnie, w kameralnej atmosferze, aby para czuła się komfortowo i swobodnie. Spotkania z położną trwają 2 godziny. Podczas rozmów poruszane są tematy przygotowania do porodu, omawiane są kwestie związane z porodem siłami natury i cesarskim cięciem. Położna przekazuje również wiedzę dotyczącą pielęgnacji noworodka, karmienia piersią i połogu. Pacjentki mogą również same zaproponować temat rozmów, aby położna mogła rozwiać wszelkie wątpliwości przyszłych mam.

Karmienie piersią zapewnia dziecku właściwy rozwój od pierwszych chwil narodzin. Jest najbardziej naturalnym sposobem karmienia. Może jednak wiązać się z wieloma trudnościami i dylematami. Kobietom karmiącym, które mają kłopoty  lub wątpliwości w kwestiach związanych z karmieniem piersią, Premium Medical oferuje konsultacje w poradni laktacyjnej. Błędy popełniane podczas karmienia piersią są problemem wśród wielu młodych mam, dlatego położne Premium Medical zatroszczą się o nie, przekazując fachową wiedzę. Położne powiedzą jak radzić sobie z problemami związanymi  z laktacją, pokażą jak dobrać najlepszą pozycję do karmienia i odpowiedzą na wszelkie pytania pacjentek.

Konsultacja z położną – Cennik

Konsultacja z położną ( 60 MINUT) 200 zł
Indywidualna szkoła rodzenia (1,5 h) 220 zł
Wizyta laktacyjna 200 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie