Ginekolog w Premium Medical – dlaczego warto na niego postawić?

Usługi ginekologiczne, świadczone prywatnie, kojarzone są z wysoką jakością usług i korzystają z nich Pacjentki, poszukujące poczucia bezpieczeństwa oraz fachowego podejścia specjalisty. W warszawskim Premium Medical możesz liczyć na to, że ginekolog zapewni Ci w pełni profesjonalną konsultację i najwyższą jakość badań. To jednak nie wszystkie powody, dla których warto skorzystać z jego usług. Sprawdźmy, dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz gabinet ginekologiczny!

Ginekolog – najważniejsze korzyści
Premium Medical z Warszawy to nowoczesna klinika, w której pragniemy zapewnić wszystkim naszym Pacjentom i Pacjentkom najwyższą jakość świadczonych usług. Nie inaczej jest w przypadku usług ginekologicznych – zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, których celem jest niesienie pomocy w każdej sytuacji. Wizyty w gabinecie ginekologicznym są niezwykle istotne z punktu widzenia zdrowia każdej kobiety, dlatego też wybierając specjalistę, warto kierować się fachowością świadczonych usług oraz korzyściami, jakie dzięki nim zyskasz. Oto te najważniejsze:

Po pierwsze – Szeroki zakres usług

Świadczymy usługi ginekologiczne w bardzo szerokim zakresie, wychodząc tym samym naprzeciw rozmaitym potrzebom i problemom naszych Pacjentek. Zapraszamy przede wszystkim na konsultację ginekologiczną zarówno te Panie, które jeszcze nigdy nie były na wizycie u ginekologa, jak również te, chcące zapewnić sobie najlepszą opiekę. Poza standardową konsultacją w zakres naszych usług, wchodzą między innymi:

Co więcej – naszymi specjalnościami są również onkologia ginekologiczna oraz ginekologia estetyczna. W ramach onkologii oferujemy nowoczesne metody diagnostyczne, a w zakresie naszych usług znajdują się wywiad, badania laboratoryjne markerów nowotworowych, USG ginekologiczne, USG piersi oraz cytologia z oznaczeniem HPV. Ginekologia estetyczna to bardzo szeroki zakres usług, w skład których wchodzą:

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych pod względem technologicznym sprzętów i narzędzi, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie bezpiecznych, bezbolesnych i skutecznych zabiegów – niezależnie od rodzaju czy skali problemu, jaki posiada Pacjentka.

Po drugie – Prowadzenie ciąży

Ginekolog – położnik zapewni Ci również kompleksową opiekę w trakcie ciąży, dzięki czemu zyskasz pewność tego, że płód rozwija się prawidłowo, a Ty możesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie ciąży. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:

  • badania laboratoryjne i specjalistyczne, w tym badania ultrasonograficzne,
  • potwierdzenie ciąży i ustalenie terminu porodu,
  • kontrolowanie ruchu, tętna i wyglądu płodu,
  • porady żywieniowe i dotyczące stylu życia w ciąży,
  • indywidualne spotkania, mające na celu przygotowanie do porodu.

Dbamy o nasze Pacjentki na każdym etapie ciąży, robiąc wszystko, by ten piękny stan dawał Ci radość i szczęście, a nie obawy czy problemy. Ginekolog, prowadzący ciążę, to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, dużą wiedzą i odpowiednim podejściem do Pacjentów.

Po trzecie – Profesjonalna konsultacja

Tym, czego oczekuje większość kobiet, udających się na konsultację ginekologiczną, jest przede wszystkim pełen profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa. Lekarz ginekolog z warszawskiego Premium Medical będzie w stanie zapewnić Ci to, również w sytuacji, gdy jest to Twoja pierwsza wizyta i z różnych względów krępuje Cię ona, wywołując uczucie niepokoju. Konsultacje ginekologiczne, przeprowadzane przez znanych i cenionych specjalistów, obejmują wywiady, badania USG, analizę stanu zdrowia oraz ustalanie planu dalszych działań diagnostycznych. Oprócz tego przeprowadzane są niezbędne badania, dzięki którym możliwe będzie wykrycie różnego rodzaju chorób i rozpoczęcie skutecznego leczenia.

Po czwarte – Atrakcyjne ceny

Naszym celem jest nie tylko świadczenie usług kompleksowych i profesjonalnych, ale również dostępnych w przystępnych cenach. Pragniemy również, by każda Pacjentka miała możliwość zapoznania się z cenami świadczonych usług, dlatego też przygotowaliśmy cennik, z którym warto się zapoznać.

Po piąte – Nowoczesne badania

Dysponując najnowocześniejszymi technologiami, jesteśmy w stanie przeprowadzać bardzo dokładne badana, dzięki którym diagnozowanie i leczenie różnego rodzaju nieprawidłowości będzie o wiele łatwiejsze. Zapraszamy więc na badania prenatalne, profilaktyczne, związane z profilaktyką chorób kobiecych (cytologia, badanie piersi), badania USG, cukrzycy czy badania, mające na celu wykrycie i leczenie niepłodności. Zabiegi przebiegają sprawne i są bezbolesne, dzięki czemu nie trzeba się ich w żadnym stopniu obawiać.

Po szóste – Fachowe podejście i poczucie bezpieczeństwa

Każdy ginekolog i położnik, pracujący w Premium Medical, to fachowiec o dużej wiedzy i doświadczeniu, a przede wszystkim – posiadający odpowiednie podejście do Pacjentki. Dbamy o atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i z empatią podchodzimy do każdej Pacjentki, dzięki czemu żadna wizyta w gabinecie ginekologicznym nie jest stresująca.

Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą Premium Medical i skorzystania z usług ginekologicznych na najwyższym światowym poziomie!

Poznaj inne pojęcia z naszej bazy wiedzy