Krótko o naszej klinice

Opieka medyczna na najwyższym poziomie, komfort i zainteresowanie – tego wymagasz i to właśnie zapewnimy Ci w Premium Medical.

Dobrze rozumiemy oczekiwania i potrzeby naszych Pacjentów. Dlatego w Premium naprawdę poczujesz, że dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Od pierwszego kontaktu czeka na Ciebie miła, spokojna atmosfera, a każda wizyta przebiega w komfortowych warunkach dzięki ekskluzywnej obsłudze. Zadbają o Ciebie wybitni specjaliści, pracujący na niezawodnym sprzęcie medycznym nowej generacji.

Twoje zdrowie jest dla Ciebie najwyższą wartością. Dla nas też. 
Dlatego w Premium od zawsze stawiamy na:

 • Konsultacje
  pionierów
  medycyny

 • Holistyczne
  podejście
  do pacjenta

 • Pełną koordynację
  procesu
  diagnostycznego

 • Diagnostykę przy użyciu
  najwyższej generacji
  sprzętu

Medycyna w wersji Premium

W Premium zaopiekują sie Tobą najlepsi i najbardziej szanowani lekarze, autorytety w swojej dziedzinie, potrafiący odpowiednio zareagować, gdy tylko pojawią się wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia.

Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół powszechnie cenionych specjalistów - pionierów opieki zdrowotnej z ogromnym doświadczeniem, także klinicznym, w zakresie: 

 • ginekologii,
 • diagnostyki prenatalnej,
 • ginekologii onkologicznej,
 • ginekologii estetycznej,
 • kardiologii, - endokrynologii,
 • ultrasonografii,
 • ortopedii,
 • urologii,
 • chirurgii,
 • pediatrii, 
 • dietetyki,
 • radiologii,
 • dermatologii,
 • dermatologii estetycznej

Nasza dewiza to holistyczne podejście do opieki medycznej, od nowoczesnej profilaktyki po skuteczne leczenie. Każdy Pacjent otaczany jest indywidualną opieką, a specjalnie dedykowani koordynatorzy czuwają nad przebiegiem badań profilaktycznych, diagnostyką i leczeniem podczas całego procesu powrotu do zdrowia.

Wierzymy, że w zdrowiu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego pomagając w chorobie, staramy się ją wyprzedzić oferując unikalne, autorskie programy profilaktyczne dostosowane do stylu życia i potrzeb naszych Pacjentów. Zachęcamy do wykonywania badań także wszystkich, którzy pragną zadbać o swój komfort i spokój, a także osoby prowadzące aktywny tryb życia. Premium to odpowiedzialna medycyna na najwyższym poziomie.

Nieodłącznym elementem skutecznej profilaktyki i leczenia są badania diagnostyczne. W Premium wparciem dla wiedzy naszych specjalistów jest sprzęt diagnostyczny nowej generacji, którego zawansowanie technologiczne, a także wiele możliwości niedostępnych dla standardowych aparatów, gwarantują najwyższą precyzję i niezawodność badania.

Premium Medical to miejsce, w którym najważniejsze jest profesjonalne podejście do zdrowia. Dbamy o każdy aspekt zdrowotny – od profilaktyki i prewencji chorób, poprzez leczenie na najwyższym poziomie i działania w zakresie promocji zdrowia. Każdego Pacjenta traktujemy poważnie, z szacunkiem i zainteresowaniem, a każdy przejaw troski o zdrowie uważamy za godny uwagi. Odwiedź nas, a poczujesz, czym jakość Premium w opiece medycznej.

Zapraszamy. Od tej pory Twoje zdrowie jest najważniejsze nie tylko dla Ciebie.

Dzień z życia Premium Medical

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych na potrzeby działalności przychodni Premium Medical jest „Wielgoś&Partners” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla. M. St. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Warszawie, pod numerem KRS: 0000475826 – prowadząca w/w przychodnię Premium Medical przy ul. Kobielskiej 23 lok.BR3, 04-359 Warszawa (dalej jako Administrator Danych) w celu udzielania świadczeń medycznych, komunikacji korzystania z usług medycznych oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot. planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności przychodni Premium Medical. Dane osobowe są chronione w sposób przewidziany prawem, w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) - (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1).

Osobie udostępniającej danej przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody (w tym prawo żądania usunięcia danych) w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można cofnąć składając oświadczenie do Administratora Danych osobiście, za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, telefonicznie (dane teleadresowe podane na stronie internetowej: http://premium-medical.pl/).

Dane osobowe są przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody.

Dane mogą być udostępnione podmiotom, którym Administrator danych zleca wykonanie usług medycznych, marketingowych czy też administracyjnych w imieniu i na swoją rzecz.