Sebastian Podorski

Specjalizacje:
Dietetyk
Sebastian Podorski
Mówię w językach:

Ukończył studia licencjackie na kierunku „Dietetyka” oraz Szkołę Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Prowadzi szkolenia dotyczące wpływu żywności na zdrowie, jak również pisze książki i artykuły poruszające tematykę zdrowia i chorób.
Z zawodu jest Dietetykiem o podejściu holistycznym do organizmu człowieka – pasja i umiejętność łączenia wiedzy z różnych zakątków świata w kompletną i logiczną całość pozwala mu na wysoką efektywność w pracy z klientem.
Jest również założycielem projektu Zdrowopedia, którego nadrzędnym celem jest propagowanie wiedzy o zdrowiu poprzez edukację żywieniową.
Do kręgu zainteresowań należy medycyna naturalna, ajurweda, tradycyjna medycyna chińska, medycyna ludowa, zioła, ale także wszystko to, co jest związane ze zdrowiem człowieka.
Specjalizuje się w żywieniowym leczeniu zaburzeń gospodarki cukrowej, regulowaniu masy ciała, przeciwdziałaniu rozwojowi chorób przewodu pokarmowego – w tym kandydozy, stanów zapalnych jelit i żołądka, jak również leczeniu atopowego zapalenia skóry, egzem, łuszczycy – czy innych zmian będących wynikiem złego trawienia i wchłaniania lub nagromadzenia zbędnych i w nadmiarze toksycznych produktów przemiany materii.
Momaga w kwestii odchudzania, czy też dobraniu odpowiedniej strategii żywieniowo-suplementacyjnej dostosowanej bezpośrednio pod problem Pacjenta – aby mieć pewność, że terapia przyniesie efekty.
Podejście do żywienia człowieka zdaje się nie przypominać stereotypowych metod odżywiania, skupia się natomiast na wnikliwej analizie, szukaniu i rozwiązywaniu przyczyn występujących objawów, przemyślanych i rozbudowanych dietach wraz z zaleceniami oraz słuchaniu sygnałów ze strony ciała – potrzeb, o których stara się nam powiedzieć. To wszystko pozwala w pełni zrozumieć zaistniałą sytuację zachodzącą w naszym organizmie – i dostosować odpowiednią terapię prowadzącą do homeostazy.

Sebastian Podorski
Mówię w językach:
Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 10
      [name] => Konsultacje
      [slug] => konsultacje
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 10
      [taxonomy] => categories
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 154
      [filter] => raw
      [term_order] => 1
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 16
      [name] => Konsultacja dietetyczna
      [slug] => konsultacja-dietetyczna
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 16
      [taxonomy] => categories
      [description] => 
      [parent] => 10
      [count] => 7
      [filter] => raw
      [term_order] => 7
    )

)
Array
(
  [post_type] => doctors
  [posts_per_page] => 4
  [post__not_in] => Array
    (
      [0] => 2740
    )

  [tax_query] => Array
    (
      [relation] => AND
      [0] => Array
        (
          [taxonomy] => categories
          [field] => id
          [terms] => 16
          [operator] => IN
        )

    )

)
Pozostali lekarze wykonujący podobne badania