lek. med. Agnieszka H. Matysiak

mówię w językach: angielski polski
lek. med. Agnieszka H. Matysiak

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografistą- certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne , Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Fundację Medycyny Płodowej.

W 2005r. ukończyłam I Wydział Lekarski- Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. Od 2010r. Pracuję w  Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie, gdzie zakończyłam specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii oraz złożylam Panstwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Głównym obszarem moich zaintresowań są różne aspekty prowadzenia ciąży, badania prenatalne oraz schorzenia ginekologiczne narządu rodnego. Zajmuje się także leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi- zaburzeniami miesiączkowania, nadmiernym owłosieniem oraz łojotokiem.

Jestem zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety a co za tym idzie poza ginekologią w kręgu moich zainteresowań znalazły się także ginekologia estetyczna, plastyczna oraz medycyną estetyczna.

Agnieszka Matysiak - ZnanyLekarz.pl