Dr n. med. Andrzej Małczyński

mówię w językach: angielski polski
Specjalista urolog, specjalista w zaburzeniach erekcji, chorób układu moczowego, nowotwory prostaty, nowotwory jąder oraz pełna diagnostyka ultrasonograficzna ww. chorób.
Dr n. med. Andrzej Małczyński

Pan Doktor Andrzej Małczyński ukończył Akademię Medyczną w Lublinie w 1986 roku. Zdobył dwie specjalizacje: I stopnia z chirurgii i II stopnia z urologii w 1993 roku. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 1996 za pracę doktorancką „Miejscowa hipertermia mikrofalowa w leczeniu choroby Peyronie’go.” Obecnie jest starszym specjalistą w Klinice Urologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie od 2010 roku. Posiada wiele publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach medycznych. Jest współbadaczem w kilku międzynarodowych badaniach klinicznych dotyczących raka nerki, zakażeń dróg moczowych czy pęcherza nadreaktywnego. Jest członkiem polskich i zagranicznych towarzystw naukowych (PTU i EUA).

Jego główne zainteresowania to endourologia, leczenie nowotworów układu moczowo-płciowego, leczenie kamicy moczowej, chorób gruczołu krokowego (prostaty) oraz męskich narządów płciowych.

W Premium Medical konsultuje pacjentów i wykonuje badania USG układu moczowego oraz jąder i moszny.

Prywatnie interesuje się historią, narciarstwem, żeglarstwem i fotografią.

Andrzej Małczyński - ZnanyLekarz.pl