Dr n. med. Małgorzata Kania

mówię w językach: angielski polski francuski
Ginekolog. Ginekolog-Endokrynolog.
Dr n. med. Małgorzata Kania

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii zrealizowała w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. W ramach studiów doktoranckich zajmowała sie również dydaktyką studentów polsko i anglojęzycznych Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Obecnie w trakcie specjalizacji  z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Pracuje również w Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Praskim w Warszawie.

Jej zainteresowania skupiają sie na diagnostyce  i leczeniu  niepłodności, zaburzeń endokrynologicznych   oraz zastosowaniu  małoinwazyjnej  chirurgii  w ginekologii  (laparoskopii, histeroskopii).  Zajmuje się również przygotowaniem do ciąży oraz jej prowadzeniem, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz  leczeniem zaburzeń okresu okołomenopauzalnego.

Pasjonatka ultrasonografii, odbyła liczne szkolenia w tym zakresie i  posiada certyfikaty Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników,  certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation) oraz certyfikat IOTA (International Ovarian Tumor Analysis ) uprawniające do wykonywania pełnego zakresu  badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Małgorzata Kania - ZnanyLekarz.pl