Mgr Monika Staruch

mówię w językach: angielski polski
Psycholog, seksuolog, specjalizuje się w niepłodności partnerskiej, kryzysem w związku, niskim poczuciem wartości, zaburzeniami seksualnymi oraz problemami impotencji.
Mgr Monika Staruch

 Monika Staruch ukończyła studia podyplomowe o kierunku: seksuologia kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując wcześniej tytuł magistra psychologii. Monika Staruch wchodzi w skład Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Odbyła staż kliniczny w Zakładzie Seksuologii, Psychiatrii i Psychoterapii SPSK im. Prof. W. Orłowskiego oraz w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej. Jest w trakcie przygotowywania rozprawy doktorskiej na temat dysfunkcji seksualnych u kobiet leczonych z powodu niepłodności. Prowadzi zajęcia z zakresu seksuologii dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w I Klinice Ginekologi i Położnictwa Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Nowordka WUM oraz współpracuje z Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu ARTemida w Białymstoku. Przeprowadza konsultacje psychologiczno-seksuologiczne w Premium Medical również dla par leczących się z powodów niepłodnościowych. Zajmuje się oceną psychologiczną pacjentów z zaburzeniami erekcji. Monika Staruch jest jedynym psychologiem seksuologiem w Polsce, który uzyskał certyfikat Seksuologa EFS-ESSM.

Jej główne zainteresowania to seksuologia, a w szczególności zagadnienia związane z zaburzeniami preferencji seksualnych, psychologicznymi przyczynami dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn oraz psychologia prokreacji.

Monika Staruch - ZnanyLekarz.pl