Lek. med. Paweł Jędrzejczyk

mówię w językach: angielski polski
Androlog, Urolog
Lek. med. Paweł Jędrzejczyk

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku studiów jego zainteresowania skupiały się na medycynie zabiegowej. Dlatego też, po ukończeniu stażu podyplomowego podjął pracę w Klinice Urologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, realizując swoje założenia i pasje. Obecnie pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, mając tym samym możliwość poznania szerokiego spektrum problemów urologicznych i andrologicznych.
 Główne zainteresowania zawodowe skupiają się na diagnostyce przyczyn i pomocy mężczyznom w leczeniu męskiej niepłodności oraz chorób układu moczowo-płciowego. Szczególnie interesuje się chirurgią małoinwazyjną. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, biorąc udział w organizowanych corocznie kursach doskonalących m.in.: ”Office management of male sexual dysfunction” i „The infertile couple - Urological aspects”.”

NOWOŚĆ W PREMIUM MEDICAL!

Oferujemy najnowocześniejszą metodę leczenia bólu urologicznego i zaburzeń erekcji LI - SWT wykorzystującą falę uderzeniową o niskiej energii. Ta innowacyjna terapia jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Wiecej informacji o zabiegu leczenia zaburzeń erekcji.

Paweł Jędrzejczyk - ZnanyLekarz.pl