Strefa mężczyzny Zdrowie to męska rzecz!

W Premium wiemy o tym doskonale. Dlatego w bogatej ofercie kliniki mamy specjalną ofertę dla mężczyzn, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. I choć większość mężczyzn uważa, że chorowanie i wizyty u lekarza to oznaka słabości, jesteśmy pewni, że Ty chcesz zadbać o swoje zdrowie.

Warto wiedzieć, że choroby serca są przyczyną 43 proc. zgonów wśród mężczyzn po 40. roku życia. Na drugim miejscu plasuje się rak jądra i prostaty. Warto wiedzieć też, że przyczynom tych chorób możesz aktywnie przeciwdziałać!

Czujesz się dobrze? Przebadaj się!

Choroby serca w wielu przypadkach mogą przebiegać w sposób praktycznie bezobjawowy. Nie tylko wiek, ale także otyłość, niezdrowa dieta, brak ruchu, predyspozycje genetyczne czy palenie papierosów obciążają serce i cały układ krwionośny. Ryzyko występowania chorób serca u mężczyzn zwiększa się znacząco po 55. roku życia. Mężczyźni często atakowani są także przez chorobę wieńcową, w wyniku której również może dojść do zawału. Dlatego, nawet jeśli nic nie budzi Twojego niepokoju, przebadaj się – na wszelki wypadek. Nie ryzykuj!

Specjalnie z myślą o męskim zdrowiu przygotowaliśmy autorskie programy profilaktyczne, których celem jest zapobieganie chorobom oraz wczesne ich wykrywanie, będące podstawą skutecznego leczenia.

Pamiętaj, że dbając o swoje zdrowie, robisz to nie tylko dla siebie. Robisz to także dla swoich najbliższych. Bądź świadomy i bezpieczny z Premium!