Rewitalizacja i plastyka pochwy

Wiele kobiet skarży się na dyskomfort związany z nadmiernym rozciągnięciem i rozluźnieniem ścian pochwy, a także ma problem z nadmierną wielkością warg sromowych.

Znaczna ich część niestety nigdy nie zgłasza się z tymi problemami do lekarzy, głównie z powodu wstydu. Dziś, kiedy ginekologia estetyczna jest na naprawdę wysokim poziomie, każda z pań posiadających taki kłopot, może szybko go rozwiązać, przywracając sobie pełen komfort.

Rewitalizacja pochwy

– nie rezygnuj z komfortu i przyjemności

Kiedy ścianki Twojej pochwy stają się za bardzo rozluźnione, borykasz się z problemem suchości pochwy, a współżycie nie przynosi Ci satysfakcji, to znak, że powinnaś o siebie zadbać. Rewitalizacja pochwy to zabieg, którego zadaniem jest redukcja rozluźnienia ścian pochwy, co z kolei prowadzi do zwiększenia komfortu oraz satysfakcji podczas stosunków płciowych.

Rewitalizacja pochwy – zabieg

Podczas zabiegu ściany pochwy poddawane są działaniu impulsu lasera. Czas zabiegu nie przekracza 15 minut, a on sam jest bezbolesny. Niektóre z pacjentek mogą odczuwać delikatne pieczenie pochwy lub skurcze mięśni macicy. Zabieg wykonywany jest jednorazowo.

Plastyka pochwy

Niestety, nie każda kobieta jest w pełni zadowolona z anatomii wewnętrznych narządów płciowych. Zdarzają się sytuacje, w których nadmierna wielkość warg sromowych znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. Kobiety borykające się z tym problemem nie mogą wykonywać wielu sportów, a ich satysfakcja seksualna jest znacznie obniżona. Plastyka pochwy przy pomocy lasera to doskonałe rozwiązanie tych problemów.

Plastyka warg sromowych – zabieg

Plastyka warg sromowych to zabieg nieskomplikowany i znacznie wygodniejszy niż plastyka pochwy za pomocą konwencjonalnej metody chirurgicznej. Zabieg wykorzystywany jest przy pomocy lasera, w pozycji ginekologicznej. Pacjentka znieczulana jest miejscowo, w znieczuleniu nasiękowym. Czas trwania plastyki warg sromowych to ok. 60 minut. Pacjentki, u których przeprowadzany jest ten zabieg, szybko wracają do pełnej aktywności.