Kardiochirurg

Potrzebujesz konsultacji z zakresu chirurgii sercowo-naczyniowej? Miło nam poinformować, że w Premium Medical w Warszawie przyjmują specjaliści z dziedziny kardiochirurgii. Jest to dział medycyny zajmujący się leczeniem chorób serca i naczyń krwionośnych. Kardiochirurgia to podstawowa specjalizacja medycyny, a w jej obrębie wyróżniamy kardiochirurgię oraz dorosłych.

Czym zajmuje się kardiochirurg?

Lekarz kardiochirurg to osoba zajmująca się diagnostyką i leczeniem takich chorób, jak m.in.:

  • wrodzone i nabyte wady serca,
  • choroba wieńcowa serca,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • choroba zakrzepowa serca,
  • guzy serca.

W przypadku chorób serca szczególnie liczy się czas. Kardiochirurg przyjmujący prywatnie to gwarancja szybkiej wizyty, jak i lepszego dostępu do specjalistów w przypadku planowania leczenia i operacji. W naszej klinice możesz umówić konsultacje kardiochirurgiczne bez kolejek i uczucia niepewności, czy otrzymasz pomoc na czas. Dobry kardiochirurg otoczy Cię opieką nie tylko na etapie diagnostyki, ale i trakcie rehabilitacji po zabiegu.

Jak wygląda wizyta kardiochirurgiczna?

Podczas konsultacji kardiochirurgicznych lekarz kwalifikuje Pacjenta do zabiegu operacyjnego, udziela porad Pacjentom po zabiegach kardiochirurgicznych oraz leczonych metodami kardiologii inwazyjnej, a także zleca badania diagnostyczne w celu kontynuowania ich dalszego leczenia.

Pierwsza wizyta kardiochirurgiczna to przede wszystkim szczegółowy wywiad lekarski oraz wykonanie podstawowych badań typu EKG czy pomiar ciśnienia tętniczego. Kardiochirurg poprosi Cię o pokazanie dokumentacji medycznej. Zabierz ze sobą wyniki badań, wypisy ze szpitala, listę zażywanych leków.

Lekarz kardiochirurg może zlecić Ci wykonanie badań dodatkowych, takich jak: zdjęcie RTG klatki piersiowej, echokardiografię czy dłuższe monitorowanie pracy serca przy pomocy EKG Holter. W zależności od diagnozy, koniecznie może okazać się przeprowadzenie badań inwazyjnych typu cewnikowanie serca, biopsja serca czy koronarografia.

Premium Medical Warszawa to nowoczesna klinika z bogatym zapleczem medycznym. Wykonasz u nas badania diagnostyczne (cena za poszczególne usługi jest podana w zakładce cennik) bez konieczności umawiania się na wizyty do innych placówek. Pełna diagnostyka w jednym miejscu to oszczędność czasu, jak i dopasowane do Twoich możliwości terminy wizyt. W razie potrzeby nasz lekarz kardiochirurg współpracuje z innymi specjalistami, aby zapewnić Ci najlepszą z możliwych opiekę medyczną. Chcesz wykonać badanie? Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu badania.

Wiemy, jak duży stres towarzyszy wielu pacjentom, którzy odwiedzają gabinet kardiochirurgiczny. Choroby serca i naczyń krwionośnych dotykają osoby w każdym wieku, nie tylko seniorów. Nasz personel medyczny dokłada wszelkich starań, aby wizyta kardiochirurgiczna odbyła się w kameralnej, spokojnej atmosferze. Każdy przyjmujący u nas specjalista to kardiochirurg z doświadczeniem.

Jak umówić konsultacje kardiochirurgiczne w Premium Medical Warszawa?

Kardiochirurg przyjmujący prywatnie zapewnia szybszy termin wizyty i tym samym – diagnozy. Jeśli chcesz, aby skonsultował Cię najlepszy kardiochirurg w Warszawie, sprawdź ofertę naszej kliniki. Lekarz przyjmujący w Premium Medical zapewni Ci opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Wybierz, który gabinet kardiologiczny chcesz odwiedzić i umów dogodny dla siebie termin wizyty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Możesz także ustalić termin konsultacji online. Każdy wymieniony na liście lekarzy kardiochirurg ma udostępniony terminarz wizyt. Cena za konsultacje u poszczególnych specjalistów oraz badania dodatkowe jest widoczna w zakładce cennik.

 

Konsultacja kardiochirurgiczna – Cennik

Konsultacja kardiochirurgiczna 400-450 zł
Konsultacja kardiochirurgiczna +USG echo serca 700 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie