Botoks w Warszawie

Botoks, inaczej toksyna botulinowa, to substancja mająca zastosowanie zarówno w medycynie estetycznej, jak i medycynie konwencjonalnej. Jeśli szukasz zaufanej placówki, w której zabiegi toksyną botulinową wykonuje doświadczony lekarz, zapraszamy Cię do skorzystania z oferty Premium Medical w Warszawie.

Jak działa botoks (botox)?

Chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze i najskuteczniejsze odmładzające zabiegi? Botoks z pewnością jest jednym z nich. Toksyna botulinowa to substancja wytwarzana przez bakterie beztlenowe Clostridium botulinum. W odpowiednich dawkach jest ona stosowana w ramach zabiegów odmładzających, jak i w leczeniu niektórych ze schorzeń zdrowotnych (np. zeza, bruksizmu czy nadpotliwości). Botoks (botox) jest podawany w formie iniekcji, cienką, precyzyjną igłą. Blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe, tym samym uniemożliwia skurcz mięśni.

Warto pamiętać, że botoks w dużych dawkach ma działanie trujące, a jego nieumiejętne podanie może się wiązać ze skutkami ubocznymi, np. opadaniem kącika ust. Dlatego tak ważne jest, aby decydując się na zabiegi botoks prywatnie, skorzystać z usług wykwalifikowanej osoby. Doświadczony lekarz zadba nie tylko o Twój młodszy wygląd, ale i przede wszystkim bezpieczeństwo.

Zabiegi toksyną botulinową w Premium Medical Warszawa

Zabiegi botoks w Premium Medical to oferta skierowana do mężczyzn i kobiet. Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd i odmłodzić skórę twarzy, pomożemy Ci w uzyskaniu naturalnego efektu. To jednak tylko część propozycji związanych z działaniem toksyny botulinowej (cennik zabiegów jest dostępny na naszej stronie).

Co możemy Ci zaproponować?

Botoks (botox) w zabiegach odmładzających:

  • botoks na lwią zmarszczkę – pionowa bruzda między brwiami nadaje twarzy groźnego charakteru. Dzięki działaniu toksyny botulinowej skóra w miejscu iniekcji będzie wygładzona, a Ty odzyskasz pogodny wyraz twarzy,
  • botoks na poprzeczne zmarszczki – poziome bruzdy na czole to efekt częstego unoszenia brwi. Z czasem skóra traci swoją elastyczność, a zmarszczki są widoczne nawet w chwili rozluźnienia twarzy. Botoks wygładza skórę nad brwiami, dzięki czemu Twoja twarz wyraźnie odmłodnieje,
  • botoks na kurze łapki – zmarszczki wokół oczu to pamiątka po częstym uśmiechaniu się. Jeśli jednak chcesz się jej pozbyć, wstrzyknięcie toksyny botulinowej w okolice oczu pozwoli Ci na nowo cieszyć się świeższym, młodszym spojrzeniem,
  • botoks na królicze zmarszczki – zmarszczki u nasady nosa to także efekt bogatej mimiki twarzy. Bruzdy są widoczne po obu stronach nosa i z czasem się pogłębiają. Podanie botoksu w te miejsca pozwala na dłużej o nich zapomnieć.

Botoks (botox) w zabiegach medycyny konwencjonalnej:

  • botoks w leczeniu nadpotliwości rąk, stóp i pach – nadmierne pocenie się to wstydliwy problem osób w każdym wieku. Może być on spowodowany chorobą, stresem czy mieć podłoże genetyczne. Zabiegi botoks w wymienionych obszarach ciała hamują pocenie się, a Ty możesz zapomnieć o plamach potu na koszulkach, skarpetkach czy mokrych dłoniach.

Jak długo działa botoks (botox)?

Zabiegi toksyną botulinową dają pierwsze efekty już po kilku dniach, na ostateczny rezultat musisz jednak poczekać ok. 2 tygodnie. To, jak długo działa botoks, jest uzależnione od miejsca i ilości podanego preparatu. W przypadku zabiegów odmładzających na twarz jest to ok. 6 miesięcy. Nieco dłuższy efekt zapewnia botoks (botox) w leczeniu nadpotliwości – ok. 6-12 miesięcy.

Czy zabiegi z użyciem botoksu można powtarzać?

Tak, botoks (botox) to zabieg o charakterze odwracalnym. Można go powtarzać co kilka miesięcy. Regularne podawanie botoksu pozwala dłużej cieszyć się efektami działania toksyny botulinowej. Każde podanie botoksu w Premium Medial w Warszawie wiąże się z wcześniejszą konsultacją lekarską.

Jak mogę umówić się na zabieg?

Jeśli chcesz umówić się na zabieg w Premium Medical Warszawa, skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez formularz ogłoszeniowy lub zarezerwuj wizytę osobiście. Cena za poszczególne usługi naszych specjalistów jest podana w zakładce cennik. Jeśli chcesz wstrzyknąć botoks w więcej niż jedną partię twarzy, cena za pakiet zabiegowy może być inna niż w przypadku pojedynczych zabiegów.

Botoks Warszawa – Cennik

 

Toksyna botulinowa na zmarszczki 800 – 1600 zł
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 2300 zł

 

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie