Chirurg dziecięcy

Szukasz chirurga dziecięcego w Warszawie? Regularne wizyty kontrolne u pediatry i lekarza pierwszego kontaktu i konsultacje do specjalistów z innych gałęzi medycyny są podstawą, aby mieć pewność, że dziecko jest zdrowe. Jednym z lekarzy, do którego wielu młodych rodziców jest kierowana ze swoją pociechą, jest właśnie chirurg dziecięcy. I choć sama nazwa specjalizacji może Ci się wydać poważna, pamiętaj, że poradnia chirurgii dziecięcej jest miejscem, w którym realizowane są także działania profilaktyczne. Jak wiemy, lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego nie lekceważ żadnych sygnałów, które zaobserwujesz u swojego dziecka. Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Warszawa lub okolice, już teraz możesz umówić się na wizytę u specjalisty dziecięcego Premium Medical w dogodnym dla siebie terminie.

Sprawdzona poradnia chirurgiczna dla dzieci

Najmłodsi pacjenci nie potrafią powiedzieć, co im dolega, jednak wizyta u specjalisty i przeprowadzenie badań kontrolnych sprawią, że rodzice są spokojniejsi o stan zdrowia swojej pociechy i ewentualny przebieg leczenia. Premium Medical w Warszawie to klinika, w której działa nowocześnie wyposażona poradnia chirurgiczna dla dzieci. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa dla dzieci, dlatego współpracujemy jedynie ze specjalistami mającymi doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami. Chirurg dziecięcy to lekarz sprawujący opiekę nad dziećmi od pierwszego dnia ich życia, aż do momentu uzyskania przez nie wieku pełnoletniego. Musi on mieć wiedzę łączącą kilka dziedzin medycyny, nie tylko chirurgii ogólnej, ale i m.in. pediatrii czy urologii.

Konsultacje chirurga dziecięcego

Wizyta u chirurga dziecięcego, prywatnie lub na NFZ często wiąże się z bardzo dużym stresem u dzieci. W trosce o poczucie bezpieczeństwa małych pacjentów konsultacje chirurgiczne w naszej poradni chirurgicznej prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Podczas wizyty lekarze rozwieją wątpliwości rodziców dotyczące stanu zdrowia ich dzieci i zaproponują metody leczenia. Specjaliści Premium Medical mogą również zakwalifikować dziecko do drobnych zabiegów chirurgicznych jak odklejenie napletka czy rozdzielenie warg sromowych. Jednak to niejedyne wskazania do wizyty u lekarza chirurga dziecięcego.

Kiedy udać się do chirurga dziecięcego?

Poradnia chirurgiczna dziecięca to miejsce, w którym przeprowadzane są konsultacje do zabiegów operacyjnych. Specjalista w razie potrzeby nie tylko przeprowadza wywiad lekarski i badanie palpacyjne, ale i kieruje dziecko na badania dodatkowe, laboratoryjne czy obrazowe. Większość z nich można wykonać w naszej klinice, dzięki czemu oszczędzasz czas i minimalizujesz stres u swojego dziecka, które zdążyło już oswoić się z pobytem w jednej poradni. Dobry chirurg dziecięcy to lekarz czuwający również nad pacjentem po przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego. Kontrola rehabilitacji, zmienianie opatrunków czy ściąganie szwów to jedne z podstawowych zadań chirurga dziecięcego. Lekarz o tej specjalizacji zajmuje się diagnostyką i leczeniem wad wrodzonych u dzieci, jak chociażby wodogłowie, rozszczep wargi i podniebienia, przerost migdałków czy zarośnięcie odbytu. Poradnia chirurgiczna dziecięca jest miejscem, do którego są kierowani rodzice dzieci ze złamaniami okołoporodowymi czaszki i kończyn.

Nasza klinika w Warszawie zaprasza na wizyty lekarskie także kobiety w ciąży, u których badanie USG wykazało wady wrodzone dziecka oraz rodziców noworodków, u których po urodzeniu stwierdzono wady wrodzone, niewykryte we wcześniejszych badaniach. Przyjmujący u nas chirurg dziecięcy prywatnie zajmuje się również kwalifikacją do zbiegów operacyjnych na dziecku będącym jeszcze w łonie matki. Usuwanie zmian skórnych czy diagnostyka i leczenie niektórych nowotworów to kolejne zadania, które wykonuje chirurg dziecięcy. Do specjalisty należy się udać również wtedy, jeśli zauważysz u dziecka zaburzenia rozwojowe.

Chirurg dziecięcy prywatnie

Wizyta u specjalisty z odległym terminem? W Premium Medical zadbasz o zdrowie swojego dziecka na czas! Prywatny chirurg dziecięcy to gwarancja szybkiej konsultacji i przeprowadzenia niezbędnych badań, dzięki którym Twoje dziecko otrzyma profesjonalną pomoc lekarską. Zapewniamy dostęp do najnowszej aparatury medycznej oraz kompleksową opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej. Przystępna cena za usługi oraz dogodny dojazd do placówki to kolejne udogodnienia, które możemy Ci zaoferować. Przyjdź do naszej kliniki, aby umówić wizytę lub zrób to telefonicznie czy online, jak wolisz. Adres Premium Medical to Kobielska 23, Warszawa. Cena za poszczególne nasze usługi jest dostępna w zakładce cennik.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

Konsultacja chirurgiczna dla dzieci – Cennik

Konsultacja chirurga dziecięcego 250 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie