Ginekolog

Ginekologia jest dziedziną medycyny ściśle związaną z żeńskim układem płciowym. Lekarz ginekolog odpowiada za profilaktykę, wykrywanie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, a także zajmuje się prowadzeniem ciąży i niepłodnością. Każda kobieta minimum raz w roku powinna umówić się na wizytę kontrolną w gabinecie ginekologa i wykonać niezbędne badania diagnostyczne.

Premium Medical w Warszawie oferuje swoim pacjentkom szeroki zakres nowoczesnej ginekologii.

Konsultacje ginekologiczne w Warszawie

Konsultacje ginekologiczne dedykowane są pacjentkom, które chcą skontrolować u ginekologa swój stan zdrowia, planują rozpocząć współżycie lub planują zajść w ciążę. Na konsultacje zapraszamy wszystkie panie, u których pojawiły się niepokojące objawy lub wystąpił problem z miesiączkowaniem. Ginekolodzy Premium Medical Warszawa rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia. W miłej i dyskretnej atmosferze pacjentki będą mogły poruszyć niepokojące je kwestie, a lekarz ginekolog odpowie na wszelkie pytania.

Konsultacje ginekologa-onkologa

Łagodne i złośliwe nowotwory kobiecych narządów płciowych stanowią prawie połowę wszystkich nowotworów dotykających kobiety. Warto umówić się prywatnie na wizytę, gdyż wczesne rozpoznanie zmian nowotworowych zdecydowanie zwiększa szansę na całkowite wyleczenie. Konsultacje onkologiczne u ginekologa obejmują wywiad, zlecenie badań laboratoryjnych markerów nowotworowych, USG ginekologicznego, USG piersi, cytologię z oznaczeniem HPV oraz omówienie wyników z lekarzem specjalistą. Jeżeli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy (np. krwawienie poza miesiączką, nieprawidłowy wynik cytologii ), nie zwlekaj z udaniem się do specjalisty. Ginekolog wykona badania, a w razie konieczności zaproponuje leczenie.
Oddając się w ręce naszych lekarzy, znajdziesz się pod najlepszą opieką.

Konsultacje ginekologa-endokrynologa

Konsultacja ginekologiczno – endokrynologiczna pozwala na szeroką diagnostykę schorzeń kobiecych takich jak: zaburzenia miesiączkowania, niepłodność kobieca uwarunkowana zaburzeniami hormonalnymi, dolegliwości okresu przekwitania (menopauza), nadmierne owłosienie, trądzik, otyłość uwarunkowana hormonalnie oraz nienowotworowe schorzenia gruczołu piersiowego. Podstawą pierwszej wizyty jest przeprowadzenie wywiadu medycznego. Lekarz ginekolog pyta o stan zdrowia pacjentki oraz o występujące dolegliwości. Często zdarza się, że postawienie diagnozy wymaga poszerzenia diagnostyki o badania.
W Premium Medical Warszawa pacjenci mają możliwość szybkiego skorzystania z badań laboratoryjnych i obrazowych wykonywanych na miejscu.

Ginekolog Warszawa – Prowadzenie ciąży

Oddanie się w ręce naszego zespołu na terenie miasta Warszawa, daje gwarancję prowadzenia ciąży przez jednych z najlepszych lekarzy w Polsce. Od samego początku ginekolog położnik czuwa nad dobrym samopoczuciem przyszłej mamy, przeprowadzając pacjentki przez szczegóły wszystkich niezbędnych badań i procedur na każdym etapie ciąży. Dodatkowo gwarantujemy porady żywieniowe oraz te dotyczące ewentualnej modyfikacji stylu życia.

Stosując się do Rozporządzenia Ministra Zdrowia, w sprawie standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej, przygotowaliśmy Pakiet 9 miesięcy, na umówionych prywatnie wizytach. Zawiera on dziewięć konsultacji ginekologicznych, wszystkie zalecane badania laboratoryjne, USG oraz konsultację połogową (należy ją odbyć 6 tygodni po porodzie).
Wybór pakietu umożliwia ustalenie jasnego harmonogramu wizyt, w czasie których ginekolog położnik odpowie na wszystkie wątpliwości przyszłej mamy. Wpływa to na poczucie bezpieczeństwa, tak bardzo potrzebne w tym wyjątkowym stanie. Ta opcja pozwala również zaoszczędzić czas i pieniądze, które z pewnością będzie można zagospodarować w inny sposób.

Ginekolog Warszawa – Diagnostyka i leczenie niepłodności

Niepowodzenia podczas starań o potomstwo dotyczą około miliona par w Polsce, z czego większość z nich nie korzysta z profesjonalnej pomocy specjalistów zajmujących się leczeniem niepłodności. Premium Medical w Warszawie oferuje parom starającym się o dziecko autorski pakiet leczenia niepłodności. Zapewnia on holistyczne podejście do procesu leczenia i komfort pacjentów. Przyczyny niepłodności są zwykle różne i wymagają indywidualnego podejścia. Warto pamiętać, że bezpłodność jest problemem obojga partnerów, dlatego też na pierwszą wizytę powinni wybrać się wspólnie kobieta i mężczyzna. Pomoże to przeprowadzić pełny wywiad medyczny i określić kierunek badań diagnostycznych. Podczas wizyty lekarz ginekolog odpowie prywatnie na wszystkie pytania, przedstawi możliwości leczenia i pomoże rozwiać związane z nim obawy czy wątpliwości. W zależności od rezultatów wywiadu ginekolog zaleci wykonanie badań przez obojga partnerów. Ich celem jest ustalenie przyczyny niepłodności. Podczas konsultacji specjalista przedstawi wnioski z badań i zaplanuje indywidualny program leczenia lub dalszą zaawansowaną diagnostykę.

Dodatkowo Premium Medical przygotowało specjalne pakiety badań: 

  • endokrynologiczny,
  • ginekologiczny,
  • diagnostyka niepłodności,
  • prowadzenie ciąży,
  • szyjka macicy,
  • dojrzała kobieta,
  • cukrzyca w ciąży (I, II, III),
  • stop nowotworom piersi.

Konsultacja ginekologiczna – Cennik

Konsultacja ginekologiczna 180-270 zł
Teleporada ginekologiczna 180-250 zł
Konsultacja ginekologiczna (prowadzenie ciąży) profesor 300-400 zł
Konsultacja ginekologiczna/perinatologiczna (jednorazowa) bez USG 400 zł
Konsultacja ginekologiczna/perinatologiczna (jednorazowa) z USG 550 zł
Konsultacja ginekologiczna/perinatologiczna (jednorazowa) profesor 500-570 zł
Konsultacja ginekologiczna dotycząca cukrzycy w ciąży profesor 300 zł
Konsultacja leczenia niepłodności 250 zł
Konsultacja w celu wydania recepty 100 zł

(szczegóły w cenniku).

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie