Ginekolog

Ginekologia jest dziedziną medycyny ściśle związaną z żeńskim układem płciowym. Lekarz ginekolog odpowiada za profilaktykę, wykrywanie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, a także zajmuje się prowadzeniem ciąży i niepłodnością. Każda kobieta minimum raz w roku powinna umówić się na wizytę kontrolną w gabinecie ginekologa i wykonać niezbędne badania diagnostyczne.

Premium Medical w Warszawie oferuje swoim pacjentkom szeroki zakres nowoczesnej ginekologii. Zapraszamy do skorzystania z fachowej opieki ginekologicznej.

Konsultacje ginekologiczne w Warszawie

Konsultacje ginekologiczne dedykowane są pacjentkom, które chcą skontrolować u ginekologa swój stan zdrowia, planują rozpocząć współżycie lub planują zajść w ciążę. Na konsultacje zapraszamy wszystkie panie, u których pojawiły się niepokojące objawy lub wystąpił problem z miesiączkowaniem. Ginekolodzy Premium Medical Warszawa rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia. W miłej i dyskretnej atmosferze pacjentki będą mogły poruszyć niepokojące je kwestie, a lekarz ginekolog odpowie na wszelkie pytania.

Usługi ginekologiczne, świadczone prywatnie, kojarzone są z wysoką jakością usług i korzystają z nich Pacjentki, poszukujące poczucia bezpieczeństwa oraz fachowego podejścia specjalisty. W warszawskim Premium Medical możesz liczyć na to, że ginekolog zapewni Ci w pełni profesjonalną konsultację i najwyższą jakość badań.

Świadczymy usługi ginekologiczne w bardzo szerokim zakresie, wychodząc tym samym naprzeciw rozmaitym potrzebom i problemom naszych Pacjentek. Zapraszamy przede wszystkim na konsultację ginekologiczną zarówno te Panie, które jeszcze nigdy nie były na wizycie u ginekologa, jak również te, chcące zapewnić sobie najlepszą opiekę. Poza standardową konsultacją, w zakres naszych usług wchodzą między innymi:

Co więcej – naszymi specjalnościami są również onkologia ginekologiczna oraz ginekologia estetyczna. W ramach onkologii oferujemy nowoczesne metody diagnostyczne, a w zakresie naszych usług znajdują się wywiad, badania laboratoryjne markerów nowotworowych, USG ginekologiczne, USG piersi oraz cytologia z oznaczeniem HPV.

To jednak nie wszystkie powody, dla których warto skorzystać z naszych usług. Sprawdźmy, dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz gabinet ginekologiczny!

Konsultacje ginekologa-onkologa

Łagodne i złośliwe nowotwory kobiecych narządów płciowych stanowią prawie połowę wszystkich nowotworów dotykających kobiety. Warto umówić się prywatnie na wizytę, gdyż wczesne rozpoznanie zmian nowotworowych zdecydowanie zwiększa szansę na całkowite wyleczenie.

Konsultacje onkologiczne u ginekologa obejmują wywiad, zlecenie badań laboratoryjnych markerów nowotworowych, USG ginekologicznego, USG piersi, cytologię z oznaczeniem HPV oraz omówienie wyników z lekarzem specjalistą. Jeżeli zaobserwujesz u siebie niepokojące objawy (np. krwawienie poza miesiączką, nieprawidłowy wynik cytologii ), nie zwlekaj z udaniem się do specjalisty. Ginekolog wykona badania, a w razie konieczności zaproponuje leczenie.

Konsultacje ginekologa-endokrynologa

Konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna pozwala na szeroką diagnostykę schorzeń kobiecych takich jak: zaburzenia miesiączkowania, niepłodność kobieca uwarunkowana zaburzeniami hormonalnymi, dolegliwości okresu przekwitania (menopauza), nadmierne owłosienie, trądzik, otyłość uwarunkowana hormonalnie oraz nienowotworowe schorzenia gruczołu piersiowego. Podstawą pierwszej wizyty jest przeprowadzenie wywiadu medycznego. Lekarz ginekolog pyta o stan zdrowia pacjentki oraz o występujące dolegliwości. Często zdarza się, że postawienie diagnozy wymaga poszerzenia diagnostyki o badania.
W Premium Medical Warszawa pacjenci mają możliwość szybkiego skorzystania z badań laboratoryjnych i obrazowych wykonywanych na miejscu.

Konsultacje ginekologiczne, przeprowadzane przez znanych i cenionych specjalistów, obejmują wywiady, badania USG, analizę stanu zdrowia oraz ustalanie planu dalszych działań diagnostycznych. Oprócz tego przeprowadzane są niezbędne badania, dzięki którym możliwe będzie wykrycie różnego rodzaju chorób i rozpoczęcie skutecznego leczenia.

Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej

Tym, czego oczekuje większość kobiet, udających się na konsultację ginekologiczną, jest przede wszystkim pełen profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa. Lekarz ginekolog z warszawskiego Premium Medical będzie w stanie zapewnić Ci to, również w sytuacji, gdy jest to Twoja pierwsza wizyta i z różnych względów krępuje Cię ona, wywołując uczucie niepokoju.

Ginekologia estetyczna to bardzo szeroki zakres usług, w skład których wchodzą:

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych pod względem technologicznym sprzętów i narzędzi, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie bezpiecznych, bezbolesnych i skutecznych zabiegów – niezależnie od rodzaju czy skali problemu, jaki posiada Pacjentka.

Ginekolog Warszawa – Prowadzenie ciąży

Oddanie się w ręce naszego zespołu na terenie miasta Warszawa, daje gwarancję prowadzenia ciąży przez jednych z najlepszych lekarzy w Polsce. Od samego początku ginekolog położnik czuwa nad dobrym samopoczuciem przyszłej mamy, przeprowadzając pacjentki przez szczegóły wszystkich niezbędnych badań i procedur na każdym etapie ciąży. Dodatkowo gwarantujemy porady żywieniowe oraz te dotyczące ewentualnej modyfikacji stylu życia.

Dbamy o nasze Pacjentki na każdym etapie ciąży, robiąc wszystko, by ten piękny stan dawał Ci radość i szczęście, a nie obawy czy problemy. Ginekolog, prowadzący ciążę, to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, dużą wiedzą i odpowiednim podejściem do Pacjentów.

Stosując się do Rozporządzenia Ministra Zdrowia, w sprawie standardu organizacyjnego opieki okołoporodowej, przygotowaliśmy Pakiet 9 miesięcy, na umówionych prywatnie wizytach. Zawiera on dziewięć konsultacji ginekologicznych, wszystkie zalecane badania laboratoryjne, USG oraz konsultację połogową (należy ją odbyć 6 tygodni po porodzie).
Wybór pakietu umożliwia ustalenie jasnego harmonogramu wizyt, w czasie których ginekolog położnik odpowie na wszystkie wątpliwości przyszłej mamy. Wpływa to na poczucie bezpieczeństwa, tak bardzo potrzebne w tym wyjątkowym stanie. Ta opcja pozwala również zaoszczędzić czas i pieniądze, które z pewnością będzie można zagospodarować w inny sposób.

Ginekolog – położnik zapewni Ci również kompleksową opiekę w trakcie ciąży, dzięki czemu zyskasz pewność tego, że płód rozwija się prawidłowo, a Ty możesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie ciąży. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:

 • badania laboratoryjne i specjalistyczne, w tym badania ultrasonograficzne,
 • potwierdzenie ciąży i ustalenie terminu porodu,
 • kontrolowanie ruchu, tętna i wyglądu płodu,
 • porady żywieniowe i dotyczące stylu życia w ciąży,
 • indywidualne spotkania, mające na celu przygotowanie do porodu.

Każdy ginekolog i położnik, pracujący w Premium Medical, to fachowiec o dużej wiedzy i doświadczeniu, a przede wszystkim – posiadający odpowiednie podejście do Pacjentki. Dbamy o atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i z empatią podchodzimy do każdej Pacjentki, dzięki czemu żadna wizyta w gabinecie ginekologicznym nie jest stresująca.

Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą Premium Medical i skorzystania z usług ginekologicznych na najwyższym światowym poziomie!

Ginekolog Warszawa – Diagnostyka i leczenie niepłodności

Niepowodzenia podczas starań o potomstwo dotyczą około miliona par w Polsce, z czego większość z nich nie korzysta z profesjonalnej pomocy specjalistów zajmujących się leczeniem niepłodności. Premium Medical w Warszawie oferuje parom starającym się o dziecko autorski pakiet leczenia niepłodności. Zapewnia on holistyczne podejście do procesu leczenia i komfort pacjentów. Przyczyny niepłodności są zwykle różne i wymagają indywidualnego podejścia. Warto pamiętać, że bezpłodność jest problemem obojga partnerów, dlatego też na pierwszą wizytę powinni wybrać się wspólnie kobieta i mężczyzna. Pomoże to przeprowadzić pełny wywiad medyczny i określić kierunek badań diagnostycznych. Podczas wizyty lekarz ginekolog odpowie prywatnie na wszystkie pytania, przedstawi możliwości leczenia i pomoże rozwiać związane z nim obawy czy wątpliwości. W zależności od rezultatów wywiadu ginekolog zaleci wykonanie badań przez obojga partnerów. Ich celem jest ustalenie przyczyny niepłodności. Podczas konsultacji specjalista przedstawi wnioski z badań i zaplanuje indywidualny program leczenia lub dalszą zaawansowaną diagnostykę.

Dodatkowo Premium Medical przygotowało specjalne pakiety badań: 

 • endokrynologiczny,
 • ginekologiczny,
 • diagnostyka niepłodności,
 • prowadzenie ciąży,
 • szyjka macicy,
 • dojrzała kobieta,
 • cukrzyca w ciąży (I, II, III),
 • stop nowotworom piersi.

Dysponując najnowocześniejszymi technologiami, jesteśmy w stanie przeprowadzać bardzo dokładne badana, dzięki którym diagnozowanie i leczenie różnego rodzaju nieprawidłowości będzie o wiele łatwiejsze. Zapraszamy więc na badania prenatalne, profilaktyczne, związane z profilaktyką chorób kobiecych (cytologia, badanie piersi), badania USG, cukrzycy czy badania, mające na celu wykrycie i leczenie niepłodności. Zabiegi przebiegają sprawne i są bezbolesne, dzięki czemu nie trzeba się ich w żadnym stopniu obawiać.

Premium Medical z Warszawy to nowoczesna klinika, w której pragniemy zapewnić wszystkim naszym Pacjentom i Pacjentkom najwyższą jakość świadczonych usług. Nie inaczej jest w przypadku usług ginekologicznych – zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, których celem jest niesienie pomocy w każdej sytuacji. Wizyty w gabinecie ginekologicznym są niezwykle istotne z punktu widzenia zdrowia każdej kobiety, dlatego też wybierając specjalistę, warto kierować się fachowością świadczonych usług oraz korzyściami, jakie dzięki nim zyskasz.

Konsultacja ginekologiczna – Cennik

Naszym celem jest nie tylko świadczenie usług kompleksowych i profesjonalnych, ale również dostępnych w przystępnych cenach. Pragniemy również, by każda Pacjentka miała możliwość zapoznania się z cenami świadczonych usług, dlatego też przygotowaliśmy cennik, z którym warto się zapoznać.

Konsultacja ginekologiczna 200-280 zł
Teleporada ginekologiczna 200-280 zł
Konsultacja ginekologiczna (prowadzenie ciąży) profesor 300-400 zł
Konsultacja ginekologiczno – onkologiczna profesor 500 zł
Konsultacja ginekologiczna/perinatologiczna (jednorazowa) bez USG 400 zł
Konsultacja ginekologiczna/perinatologiczna (jednorazowa) z USG 600 zł
Konsultacja ginekologiczna/perinatologiczna (jednorazowa) profesor 500-570 zł
Konsultacja ginekologiczna dotycząca cukrzycy w ciąży profesor 300 zł
Konsultacja leczenia niepłodności 250-300 zł
Konsultacja w celu wydania recepty 100 zł

(szczegóły w cenniku).

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie