O- SHOT – uwrażliwienie stref intymnych na stymulację

Zabieg wykonuje się z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) z krwi Pacjentki. Zabieg ma na celu poprawę jakości życia seksualnego wielu kobiet, szczególnie tych, które odczuwają ból podczas współżycia, borykają się z suchością pochwy czy niemożnością osiągnięcia orgazmu. Procedura zabiegu nie jest skomplikowana i polega na ostrzyknięciu okolic łechtaczki i przedniej ściany pochwy. Zabieg rewitalizuje i uwrażliwia miejsca intymne, ułatwiając ich stymulację, a tym samym poprawia znacząco doznania seksualne. O-Shot zmniejsza również ból podczas współżycia – pomaga kobietom z dyspareunią. Ponadto, PRP eliminuje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu.

Efekty zabiegu: ułatwienie osiągnięcia orgazmu zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego, zwiększenie popędu seksualnego, lepsze odczucia seksualne, zmniejszenie bólu podczas współżycia, eliminuje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Pacjentki odczuwają różnicę w kontaktach seksualnych średnio po upływie trzech tygodni od przeprowadzenia zabiegu.
Zalecenia po zabiegu: lekkie zaczerwienienie w okolicach nakłuwania.
Wskazania: Zabieg polecany jest szczególnie kobietom, które, odczuwają ból podczas współżycia (na skutek dyspaurenii, atrofii warg sromowych lub problemów poporodowych), odczuwają suchość pochwy np. w czasie menopauzy, cierpią z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu, nie odczuwają orgazmu, chcą poprawić jakość swojego współżycia.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, infekcje okolic intymnych, stany zapalne okolic zabiegowych.

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie