Najnowsze aktualności

27.09.2021
Badam się regularnie w Premium Medical

Regularne badania są bardzo ważne dla naszego zdrowia. Często wmawiamy sobie „skoro nic mi nie dolega, to po co szukać choroby?” albo „może lepiej nie wiedzieć”. Zmieńmy postawę i przynajmniej raz w roku wykonajmy podstawowe badania profilaktyczne, które pozwolą nam kontrolować swój stan zdrowia. Jak zadbać o swoje zdrowie, by zmniejszyć ryzyko choroby? W przypadku (…)

23.09.2021
„TWOJE ŻYCIE – TWÓJ STYL”

Kto już kupił październikowy miesięcznik Twój Styl wie, że po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji „TWOJE ŻYCIE – TWÓJ STYL”! TWÓJ Styl zamieszcza kupony dające prawo aż do 30% rabatu na badania profilaktyczne. Czytelniczki Twojego Stylu mogą wykonać w Premium Medical w promocyjnej cenie: USG piersi, konsultację ginekologiczną wraz z cytologią, cytologię zwykłą lub (…)

10.05.2021
Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży

Nadciśnienie tętnicze jest najczęstszym problemem kardiologicznym w ciąży, dotyczącym ok. 6-10 proc. polskich ciężarnych. Związane jest z ryzykiem zarówno u matki, jak i płodu. Możemy wyróżnić nadciśnienie przewlekle, które istniało przed ciążą oraz ciśnienie indukowane ciążą. Nadciśnienie indukowane ciążą rozwija się po 20 tygodniu ciąży. Coraz więcej pacjentek pojawia się z nadciśnieniem indukowanym ciążą. Istnieje kilka powodów takiego stanu (…)

Pozostałe aktualności