Zabiegi urologiczne

W Premium Medical (Warszawa) możesz liczyć na szybką i profesjonalną diagnostykę oraz skuteczne leczenie problemów urologicznych, niezależnie od tego, czy masz kłopoty z oddawaniem moczu, odczuwasz ból przy próbie odsuwania napletka, czy też chcesz zyskać dostęp do skutecznej antykoncepcji. Z nami zadbasz o swoje zdrowie, samopoczucie oraz jakość życia seksualnego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów urologicznych realizowanych w naszej klinice.

Przygotowanie do zabiegu urologicznego

Urologia to gałąź medycyny, która bierze pod lupę zagadnienia związane z układem moczowo-płciowym. Obok działań profilaktycznych i diagnostyki, jej nieodłącznym elementem jest sam proces leczenia pacjentów. Niestety, zabiegi urologiczne wciąż bywają tematem tabu wśród pacjentów. W przełamaniu strachu lub wstydu u pacjenta kluczową rolę odgrywa lekarz. Empatyczny, zapewniający kameralną i przyjazną atmosferę w trakcie konsultacji, badań czy zabiegu. Jeśli masz problem natury urologicznej, chcesz zapisać się na zabieg, skorzystaj z oferty Premium Medical. U nas przyjmuje ceniony urolog w Warszawie, współpracujemy także ze specjalistami w zakresie urologii dziecięcej.

Postęp medycyny i dostęp do najnowszych technologii pozwalają w wielu przypadkach zamienić skalpel na zabiegi laparoskopowe lub te z wykorzystaniem lasera. Drobne zabiegi urologiczne wiążą się z krótkim pobytem w klinice (zwykle nie dłuższym niż 24 godziny), znieczuleniem miejscowym, a także mniejszym ryzykiem krwawienia czy skutków ubocznych. Nie można zapominać także o krótszym i bardziej przyjaznym dla pacjenta okresie rekonwalescencji.

W Premium Medical nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces przygotowawczy do zabiegu i zadbają o Twój komfort w dniu jego wykonania. W większości przypadków pacjenci opuszczają gabinet kliniki już po godzinie od zabiegu.

Zabiegi urologiczne u mężczyzn

Na konsultację do specjalisty urologa może udać się zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Jednak biorąc pod uwagę statystyki interwencji chirurgicznych, przeważają zabiegi urologiczne u mężczyzn. Najpopularniejsze operacje urologiczne to te związane ze stulejką i wędzidełkiem prącia.

  • Operacja stulejki jest przeprowadzana u pacjentów ze zwężonym napletkiem – schorzenie to dotyka zarówno dzieci, jak i dorosłych. W zależności od stopnia zaawansowania problemu może przyjąć formę obrzezania lub małoinwazyjnej plastyki napletka, przeprowadzonej w znieczuleniu miejscowym.
  • Plastyka wędzidełka prącia to zabieg urologiczny mający na celu wydłużenie zbyt krótkiego wędzidełka, utrudniającego swobodne odprowadzanie napletka. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Urologia to także kwestie związane z płodnością. Opisując popularne zabiegi urologiczne u mężczyzn, należy wymienić także

  • Wazektomię. Pod tym pojęciem kryje się przecięcie i podwiązanie nasieniowodów. Jest to zabieg mikrochirurgiczny, przeprowadzany z użyciem skalpela. Wazektomia to metoda antykoncepcji dla mężczyzn, zapewniająca skuteczność na poziomie 99,9%.

Pacjenci u których zdiagnozowano torbiel w mosznie (wodniak), urolog wykona zabieg Operacja wodniaka jądra (usunięcie wodniaka jądra, plastyka wodniaka, hydrocelektomia), który polega na wykonaniu poprzecznego nacięcia skóry moszny, po czym wypreparowuje się i uwalnia wodniaka, który zostaje w całości wyjęty na zewnątrz moszny.

Zabiegi urologiczne wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, w trakcie, którego pacjent nie odczuwa bólu i przez cały czas pozostaje świadomy.

Korzystając z usług Premium Medical, możesz umówić się na te lub inne zabiegi urologiczne w Warszawie. Jeśli masz pytania związane z przebiegiem zabiegów i rekonwalescencją – zapraszamy do kontaktu.

Zabiegi urologicznie prywatnie

Zabiegi urologiczne mogą być przeprowadzane zarówno w państwowych, jak i prywatnych placówkach medycznych. Jeśli chodzi o zabiegi urologiczne refundowane przez NFZ, Warszawa – jak wiele polskich miast – ma długie terminy oczekiwania na konsultację u specjalistów. To z kolei zwiększa ryzyko odsunięcia w czasie zabiegu i postępowania choroby. Zwlekanie z rozpoczęciem leczenia urologicznego może wpłynąć na jakość życia pacjentów, spowodować problemy natury intymnej czy prowadzić do nawracających stanów zapalnych. Stąd tak wiele osób decyduje się na prywatne zabiegi urologiczne, gwarantujące otrzymanie szybkiej pomocy lekarskiej i tym samym – szybszy powrót do zdrowia.

Jeśli chodzi o przeprowadzane w prywatnych klinikach zabiegi urologiczne, cennik usług może się różnić ze względu na placówkę i miasto, w której ona działa. Godne zaufania kliniki zapewniają pacjentom dostęp do cenników internetowych i określają koszty zabiegu jeszcze przed ustaleniem jego terminu. Tak też jest w naszym przypadku – zapraszamy na konsultację pacjentów, którzy chcą się umówić na zabiegi urologiczne w Warszawie.

Poznaj nas! Premium Medical Warszawa to prywatna klinika medyczna, niezmiennie ciesząca się dużym zaufaniem wśród pacjentów. Od lat współpracujemy z najlepszymi specjalistami, w tym cenionymi w branży urologami. Szeroka kadra medyczna i dostęp do najnowszego sprzętu diagnostyczno-zabiegowego pozwalają nam zapewnić wszystkim pacjentom kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Przeprowadzane u nas prywatne zabiegi urologiczne odbywają się w dogodnych dla pacjentów terminach, z kolei działające przy obiekcie laboratorium pozwala nam zaoferować pacjentom wykonanie na miejscu wszelkich badań kontrolnych z krwi (zarówno przed, jak i po zabiegu).

Oferujemy małoinwazyjne zabiegi urologiczne, leczenie laserem. Cena za poszczególne usługi jest wymieniona na naszej stronie internetowej w zakładce „cennik”. Jeśli chcesz umówić się na zabieg urologiczny i wstępną konsultację, zarezerwuj dogodny dla siebie termin wizyty u urologa. Możesz to zrobić telefonicznie, za pośrednictwem formularza internetowego lub osobiście – w recepcji Premium Medical.

Nasza klinika mieści się przy ul. Kobielskiej 23 (Galeria Grochów). Oferta Premium Medical jest skierowana do wszystkich osób, które decydują się na zabiegi urologiczne w Warszawie. Zapraszamy na konsultacje także osoby z innych miejscowości, które chcą skorzystać z pomocy doświadczonych urologów.

Zabiegi urologiczne cennik

Operacja stulejki 2500 zł
Operacja stulejki + wycięcie skóry 3000 zł
Plastyka wędzidełka 1000 zł
Usunięcie wodniaka jądra 4500 zł
Usunięcie kaszaka moszny chirurgicznie 500 zł
Próba Mearesa Stameya (2*konsultacja, 4*posiew moczu, 4*b. ogólne moczu) 750 zł
Zabieg wazektomii 2500 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie