Kosmetologia medyczna

Kosmetolog zajmuje się profilaktyką, kóra ma na celu zachowanie jak najdłużej sprawnosci życiowej i opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się oraz pielęgnacją i leczeniem problemów dotyczących zmian skórnych.

Kosmetologia to ogółem liczne zabiegi pielęgnacyjne o zakresie działania pielęgnacyjnego, rewitalizującego, regenerującego czy liftingującego.

W Premium Medical proponujemy Państwu Indywidualny program zabiegowy na bazie peelingów chemicznych dedykowany dla osób z trądzikiem, który jest wyjątkowo często występującym schorzeniem (dotyczy prawie 80% młodych ludzi oraz ludzi dorosłych).
Zabiegi które stosujemy na twarz, szyję oraz dekolt do pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury to między zabiegi z użyciem Vital Injector oraz Dermapen.
Vital Injector to mezoterapia próżniowa wieloigłowa. Zaawansowana technologia pozwalająca na wprowadzenie preparatów o różnej wiskoelastyczności od osocza bogatopłytkowego po kwasy hialuronowe usieciowane w głąb skóry – bez bólu, bez siniaków i z równomiernym, bardzo precyzyjnym zdeponowaniem preparatu. Dzięki niemu preparaty działają znacznie dłużej i skuteczniej niż w jakichkolwiek metodach. Większość znanych i bardzo dobrych jakościowo preparatów działa efektywnie, ale wybiórczo. Jedynie Vital Injector 2 gwarantuje kompleksową odnowę skóry, dzięki m. in. możliwości wprowadzenia każdego rodzaju preparatu o zróżnicowanej wiskoelastyczności od różnych producentów.

Mezoterpia osoczem bogatopłytkowym daje trwałe, widoczne efekty odmłodzenia skóry. Osocze bogatopłytkowe (PRP) to koncentrat własnych płytek krwi w niewielkiej ilości osocza uzyskiwany w procesie odwirowania uprzednio pobranej krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Koncentrat zawiera produkowane przez płytki krwi czynniki wzrostu, które doprowadzają do odnowy i widocznego odmłodzenia skóry, poprzez pobudzanie procesów regeneracji tkanek oraz fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu jak również wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych). To skuteczna i bezpieczna metoda na przywrócenie młodego wyglądu, nieinwazyjna, naturalna, bez ryzyka nietolerancji czy alergii. W naszej klinice zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego należą do jednych z najchętniej wybieranych przez Pacjentów ponieważ dają spektakularne efekty.

Osobom udającym się na ważną uroczystość polecamy Zabieg bankietowy – indywidualny program zabiegowy dobrany do potrzeb skóry w celu napięcia, rozjaśnienia, wygładzenia. Szczególnie polecany 1 dzień przed uroczystością.

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie