Przeszczep włosów w Warszawie

Przeszczep włosów metodą DHI Warszawa

Najbardziej zaawansowana technika przeszczepu włosów dająca w pełni naturalne efekty

Przeszczep włosów metodą DHI (Direct Hair Implentation) to nowoczesna technika implementacji włosów oparta na 3 filarach: rewolucyjnej technologii, pracy zespołowej oraz precyzji.

To jedyna metoda przeszczepu włosów na świecie, która jest nauczana akademicko przez publiczne uczelnie europejskie. Oferują ją jedynie ośrodki DHI Global Medical Group, a procedury wykonują wyłącznie doświadczeni, wysoko wyszkoleni lekarze, posiadający certyfikat London Hair Restoration Training Academy.

Premium Medical w Warszawie jako jedyna klinika w Polsce, oferuje swoim pacjentom wykonanie zabiegu przeszczepu włosów metodą DHI.

Wypadanie włosów jest powszechnie występującą dolegliwością dotyczącą zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Badania wskazują, że problem ten dotyka najczęściej osoby w średnim wieku. Uwarunkowania genetyczne, stres, dieta, zaburzenia hormonalne czy choroba to tylko niektóre z przyczyn łysienia. Bez względu na powód, przypadłość ta wiąże się bezpośrednio z obniżonym poczuciem własnej atrakcyjności oraz pogorszonym samopoczuciem.

wypadanie włosów proces łysienia
transplantacja włosów metoda DHI w Warszawie

Wiedząc z jak dużym dyskomfortem wiąże się utrata włosów, klinika Premium Medical oferuje swoim pacjentom najlepszą technikę transplantacji włosów na świecie - DHI

Wypadanie włosów to choroba ogólnoustrojowa, wymagająca rozwiązań ogólnoustrojowych. Dla zapewnienia kompleksowego leczenia, w pracach nad przeszczepem włosów metodą DHI brali udział zarówno lekarze jak i naukowcy. Efektem ich prac jest innowacyjna technologia, która polega na bezpośredniej implantacji włosów, dzięki połączeniu dwóch etapów - otwieranie kanałów i wszczepianie mieszków - w jednym momencie.

transplantacja włosów metoda DHI w Warszawie

Personel Premium Medical należy do grupy DHI Global Medical Group, co gwarantuje profesjonalne i komfortowe wykonanie zabiegu przeszczepu włosów metodą DHI.

Już na 1 etapie starannie kwalifikujemy zainteresowane osoby. Indywidualne konsultacje pozwalają wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie, które umożliwia trwałe odzyskanie włosów w obszarze objętym łysieniem. Przeszczep włosów, ekstrakcja i implantacja są przeprowadzane na najwyższym możliwym poziomie, tak aby uniknąć nadmiernej eksploatacji skóry głowy. W Premium Medical Warszawa wprowadzamy najnowsze technologie w celu zapewnienia naszym pacjentom zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia przy jednoczesnych zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

DHI Global Medical Group

Dlaczego warto wybrać metodę DHI:

Zabieg przeszczepu włosów metodą DHI trwa zaledwie kilka godzin
Dzięki znieczuleniu miejscowemu przeszczep włosów jest bezbolesny
Brak konieczności strzyżenia
włosów przed zabiegiem

Zobacz efekty przeszczepu włosów metodą DHI

Przeszczep włosów przed i po - Przesuń czerwony znacznik w prawo

Efekt końcowy i przebieg zabiegu przerosły moje oczekiwania. Zespół wykazał się troską i profesjonlną opieką. Sam zabieg był całkowicie bezbolesny, a przez to minął bardzo szybko. Polecam!

Mariusz, Warszawa

Zdecydowanie polecam wszystkim sceptykom, sam do nich należałem. Efekt zabiegu odmieniły moje zdanie. Zachęcam przekonać się na własnej ... głowie :)

Filip, Siedlce

Lata mijały, a włosów ubywało. Powoli godziłem się z tym, aż do momentu wizyty w Premium Medical i sugestii lekarza w kwestii możliwości przeszczepu włosów. Metoda DHI sprawdziła się doskonale. Polecam niezdecydowanym.

Adam, Pruszków

Zabieg faktycznie okazał się bezbolesny, a efekt końcowy naprawdę imponujący. Zespół lekarzy i specjalistów swoim profesjonalnym podejściem rozwiał wszelkie moje wątpliwości i obawy.

Piotr, Warszawa

Odzyskaj swoje włosy i pewność siebie!

Wybierz najbardziej zaawansowaną technologię przeszczepu włosów na świecie i ciesz się w pełni naturalnym efektem.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Etapy zabiegu przeszczepu włosów metodą DHI

konsultacje przed zabiegiem przeszczepu włosów DHI
Przeszczep włosów - Etap 1
Konsultacja
Każdy zabieg przeszczepu włosów jest poprzedzony konsultacją z dermatologiem Premium Medical, który został przeszkolony przez zespół DHI.
Konsultacja powinna odbyć się w klinice lub online.

W przypadku konsultacji online należy wysłać dobrej jakości zdjęcia (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (przód, tył, oba boki oraz góra głowy). Na podstawie zdjęć lekarz wstępnie oceni - czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji należy uzupełnić ankietę medyczną, która ma na celu weryfikację stanu zdrowia.
Rezerwacja terminu zabiegu przeszczepu włosów
Przeszczep włosów - Etap 2
Rezerwacja terminu
Po pomyślnym przejściu konsultacji pacjent otrzymuje
spersonalizowaną ofertę. Zawiera ona ceny dostępnych pakietów
oraz odpowiadające im terminy zabiegów. Po ustaleniu terminu
następuje podpisanie umowy i uiszczenie opłaty rezerwacyjnej.
przeszczep włosów metodą DHI w Polsce
Przeszczep włosów - Etap 3
W dniu zabiegu
Przed sesją należy unikać picia kawy, herbaty oraz palenia papierosów. Zalecane jest zjedzenie lekkiego śniadania oraz ogólne wypoczęcie.

Zespół Premium Medical Warszawa zajmie się przygotowaniami do zabiegu przeszczepu włosów
i odpowie na wszystkie pytania z nim związane.

Wykwalifikowana kadra przeprowadza bezbolesny dla pacjenta zabieg przeszczepu włosów metodą DHI. Tego samego dnia następuje wypis z kliniki Premium Medical.
opieka pozabiegowa DHI przeszczep włosów
Przeszczep włosów - Etap 4
Opieka pozabiegowa
Po zabiegu pacjent otrzymuje zestaw składający się z odpowiednio dobranych leków, sprayu z solą fizjologiczną, pisemnej instrukcji
dotyczącej mycia włosów i wskazówek odnośnie ogólnego dbania
o własne zdrowie przez najbliższe 3 dni.

Kadra medyczna Premium Medical Warszawa pozostaje w regularnym kontakcie
z pacjentem, aby śledzić postępy przeszczepu włosów, udzielić porad
dotyczących terapii, a w razie konieczności omówić wykonanie
kolejnego zabiegu.
rezultaty przeszczepu włosów metodą DHI
Przeszczep włosów - Etap 5
Rezultaty
Już po upływie od 1 do 3 miesięcy będzie można zobaczyć pierwsze efekty implantacji. Przez kolejne miesiące wzrost włosów będzie kontynuowany,
by po 12 miesiącach osiągnąć kompletny rezultat.
Włosy są postrzegane jako atrybut urody, a także zdrowia. Dodają pewności siebie i podnoszą samoocenę.

Zaufaj naszym ekspertom, przywróć swój dawny wygląd dzięki innowacyjnemu zabiegowi przeszczepu włosów DHI.