Leczenie Blizn, Rozstępów i Przebarwień

W Premium Medical, starając się poprawić komfort życia i samoocenę naszych pacjentów, oferujemy nie tylko odmłodzenie skóry, ale również pozbycie się blizn, rozstępów i przebarwień. Rozstępy najczęściej powstają na skutek szybkiego wzrostu masy ciała, zmian hormonalnych lub niewłaściwej diety. Pojawienie się blizn może być związane z przebytą chorobą lub wypadkiem. Z kolei przebarwienia mogą być związane z zaburzeniami endokrynologicznymi zachodzącymi w naszym organizmie. Bez względu na przyczynę wystąpienia niechciane zmiany skórne często stają się dla nas problemem i powodem gorszego samopoczucia, niskiej samooceny czy nawet depresji.

Zespół Premium Medical oferuje laserowe usuwanie blizn, rozstępów oraz przebarwień za pomocą lasera Mona Lisa Touch. Zabieg ma na celu pobudzenie produkcji kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu rozpoczyna się proces regeneracji tkanek, a skóra się odbudowuje. Przeprowadzenie zabiegu nie wymaga wcześniejszych przygotowań, a pierwsze efekty są widoczne po około 2-3 tygodniach. W zależności od wielkości zmian lekarz ustala z pacjentem ilość koniecznych powtórzeń zabiegu.
Z powodu swojej bezinwazyjności, bezbolesności oraz bezpieczeństwa laser Mona Lisa touch zyskuje na popularności, a pacjenci chwalą rezultaty przeprowadzonych nim zabiegów.

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie