Dermatolog

Masz wrażenie, że stan Twojej skóry uległ pogorszeniu? Obserwujesz liczne znamiona i pieprzyki na ciele? To tylko niektóre z problemów skórnych, których leczeniem zajmuje się dermatolog. Nie odwlekaj wizyty u lekarza. Jeśli chcesz umówić się na konsultacje dermatologiczne, już teraz zarezerwuj wizytę lub teleporadę w naszej klinice w Warszawie. Dowiesz się, co Ci dolega, zadbasz o stan swojej skóry i zdrowie, a tym samym – poprawisz swoje samopoczucie i pewność siebie. Prywatny dermatolog to gwarancja kompleksowej opieki medycznej na każdym etapie diagnostyki i leczenia chorób skórnych.

Konsultacje dermatologiczne dla dorosłych

Klinika Premium Medical oferuje konsultacje dermatologiczne dla dzieci i dorosłych. Czym zajmuje się lekarz dermatolog? Podczas konsultacji dermatologicznej pacjenci uzyskają informację na temat diagnostyki i leczenia chorób skóry, paznokci i włosów. Dodatkowo dermatolog przekaże pacjentowi wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry, a także wstępnie zakwalifikuje go do zabiegów w ramach opóźniania i przeciwdziałania procesom starzenia się skóry. Dermatolog to specjalista, którego wiedza obejmuje wiele dziedzin medycyny, a w razie potrzeby pracuje on nad diagnostyką i terapią pacjenta z lekarzami innych specjalizacji, jak chociażby onkologami, chirurgami czy alergologami. Dobry dermatolog patrzy na pacjenta całościowo, pamiętając o tym, że stan skóry i problemy skórne mogą być spowodowane chorobami ogólnoustrojowymi.

Poradnia dermatologiczna Premium Medical

Poradnia dermatologiczna w Premium Medical to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoją skórę. Pamiętaj, że osoby z jasną karnacją oraz obciążone wywiadem rodzinnym powinny częściej zgłaszać się na wizyty kontrolne u lekarza dermatologa. Podczas wizyty lekarz dokładnie obejrzy Twoją skórę, włosy i paznokcie oraz przeprowadzi wywiad. Konsultacja, w zależności od potrzeb, może być uzupełniania o badania diagnostyczne, jak dermatoskopia czy kapilaroskopia. Oba z nich są w pełni bezpiecznymi, bezbolesnymi i nieinwazyjnymi metodami diagnostycznymi, które przeprowadza dermatolog. Dermatoskopia to badanie pozwalające ocenić zmiany skórne (barwnikowe i bezbarwnikowe), co jest szczególnie ważne m.in. w profilaktyce nowotworu skóry. Z kolei kapilaroskopia polega na ocenie zmian naczyniowych, pomagając sprawdzić krążenie krwi w naczyniach włosowatych. Badanie to jest niezbędnym elementem diagnostyki m.in. pacjentów z podejrzeniem chorób naczyniowych i choroby Raynauda.

Jakie inne usługi zapewnia poradnia dermatologiczna Premium Medical? Oprócz badań kontrolnych znamion i pieprzyków, zapraszamy też na konsultację w zakresie pielęgnacji skóry i właściwego doboru kosmetyków. Dzięki dopasowanym indywidualnie do potrzeb Twojej skóry preparatom zadbasz we właściwy sposób o swoją skórę, opóźniając tym samym jej proces starzenia. Lekarz dermatolog to także specjalista, który pomoże Ci uporać się z takimi problemami, jak łupież, trądzik czy grzybica skóry i paznokci. To dolegliwości, które obniżają również Twój komfort psychiczny, dlatego tak ważne jest, aby jak najwcześniej rozpocząć ich leczenie. Jeśli zauważyłaś u siebie nagłe pogorszenie się stanu skóry, zaczerwienienia, odczuwasz pieczenie, świąd – koniecznie powinien zdiagnozować Cię dermatolog. Prywatnie wizyta jest powiązana z krótkim oczekiwaniem na konsultację, a jak wiemy, czas bywa kluczowym czynnikiem w leczeniu wielu chorób. Łuszczyca, przebarwienia na twarzy, atopowe zapalenie skóry czy łamliwe paznokcie to kolejne problemy, z którymi dobry dermatolog poradzi sobie skutecznie. Wielu pacjentów zgłasza się do dermatologa prywatnie, w celu pozbycia się zmian skórnych. Zabieg poprzedza konsultacja u lekarza, aby móc dobrać metodę usuwania zmiany indywidualnie do potrzeb pacjenta. W Premium Medical stosujemy aż trzy skuteczne techniki usuwania zmian skórnych. Mowa o laserowym usuwaniu zmian, krioterapii (leczenia zimnem, zamrażania zmian) oraz łyżeczkowaniu. Cena zabiegu jest uzależniona od kształtu, wielkości oraz metody usuwania zmiany.

Poradnia dermatologiczna w Warszawie

Klinika działająca w mieście Warszawa to miejsce, w którym możesz umówić się na mezoterapię igłową skóry głowy osoczem bogatopłytkowym. Tego typu kuracja jest niezwykle skuteczną metodą radzenia sobie z problemem wypadania włosów. Jeśli masz kłopoty z włosami, postaw na sprawdzone i bezpieczne metody, które w połączeniu z dobraną przez specjalistę pielęgnacją, dają szybkie i widoczne rezultaty.

Nie daj się chorobom skóry, włosów i paznokci! Zapisz się na wizytę u dermatologa już teraz i zawalcz o piękną, zdrową skórę, mocne kosmyki oraz paznokcie. Warszawa, ul. Kobielska 23. Dobry dermatolog czeka na Ciebie!

 

Konsultacja dermatologiczna – Cennik

Konsultacja dermatologiczna 240-290 zł
Konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia 490 zł
Konsultacja dermatologiczna + kapilaroskopia 450 zł
Teleporada dermatologiczna 290 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie