Seksuolog

W Premium Medical Warszawa staramy się zapewnić naszym pacjentom profesjonalne doradztwo w wielu dziedzinach zdrowia. Z pomocy specjalistów seksuologów z wieloletnim doświadczeniem mogą skorzystać także pacjenci, których problemem są zaburzenia seksualne.

Seksualną sferę życia człowieka zajmuje się seksuolog. Doradza on pacjentom w sprawach związanych z życiem płciowym. Osoby cierpiące na zaburzenia erekcji, brak orgazmu, ból podczas stosunku, pochwicę czy przedwczesny wytrysk powinny zgłosić się do tego specjalisty, aby pomógł im rozwiązać problem.

Seksuolog, to lekarz, który ukończył specjalizację II stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych, neurologii, położnictwa, ginekologii i psychiatrii. Zdobyta przez niego wiedza pozwala mu w sposób rzetelny, oparty na merytorycznej wiedzy odnieść się do problemu i zaproponować najlepsze leczenie.

W naszych szeregach mamy tak wybitnych specjalistów jak seksuolog mgr Monika Staruch, która jako jedyna w Polsce posiada międzynarodowy certyfikat EFS-ESSM.

Konsultacja seksuologiczna – Cennik

Konsultacja psychologiczno-seksuologiczna dla nowych klientów (pierwsza) 200 zł
Konsultacja psychologiczno-seksuologiczna (kolejna) 170 zł
Konsultacja psychologiczno-seksuologiczna dla par 350 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie