Pediatra

Zapraszamy Rodziców i dzieci na konsultacje pediatryczne. U nas każdy maluch znajdzie swojego ulubionego Pana Doktora, który zadba o jego poczucie bezpieczeństwa i dobry nastrój, a przede wszystkim – indywidualnie podejdzie do wszystkich kwestii związanych z troską o zdrowie małego Pacjenta. Nasz pediatra służy pomocą we wszystkich aspektach związanych ze zdrowiem dziecka, od wywiadu medycznego, poprzez badania okresowe i profilaktyczne, po skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Zdrowie dziecka jest dla Rodziców najważniejsze. Dlatego w Premium o naszych najmłodszych Pacjentów dba zespół doświadczonych, życzliwych specjalistów, którzy zatroszczą się o zdrowie dzieci i dobre samopoczucie ich Rodziców. Z doskonałym podejściem do małych Pacjentów łączą głęboką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób dziecięcych.  

Oprócz konsultacji pediatrycznych, zapewniamy najmłodszym konsultacje specjalistyczne w dziedzinie chirurgii, urologii, ortopedii, neurochirurgii, a także radiologii dziecięcej.

 

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie