Dermatologia

Premium Medical proponuje swoim pacjentom zabiegi usunięcia zmian skórnych. Zmiany te są częstym problemem kobiet i mężczyzn. Dla wielu z nas są powodem do dyskomfortu. Dzięki naszym zabiegom można szybko i bezpiecznie się ich pozbyć. Zabieg poprzedzony będzie konsultacją z lekarzem dermatologiem lub chirurgiem, który dobierze odpowiednią metodę usunięcia zmian. Chcąc zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę, wycinek zostanie poddany badaniu histopatologicznemu.

Premium Medical oferuje usunięcie znamion trzema metodami dostosowanymi do problemów skórnych pacjentów. Lekarz podczas konsultacji z pacjentem ustala koszt zabiegu,  uwzględniając wielkość zmiany, jej lokalizację i wybraną metodę zabiegu odpowiadającą potrzebom skóry pacjenta.
Jedną z metod stosowanych w Premium Medical jest łyżeczkowanie zmian skórnych. Łyżeczkowanie polecane jest osobom mających włókniaki, brodawki łojotokowe, prosaki czy zmiany skórne spowodowane przez mięczaka zakaźnego. Lekarz za pomocą łyżeczki chirurgicznej wytnie niechcianą zmianę. Zabieg jest szybki i prawie bezbolesny. Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego dyskomfort pacjenta związany z zabiegiem zostaje ograniczony do minimum.

Każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów, Premium Medical proponuje zabieg krioterapii jako alternatywę do zabiegu chirurgicznego. Krioterapia może zostać zastosowana u osób, u których występują włókniaki miękkie, brodawki łojotokowe, przerost gruczołów łojowych, brodawki wirusowe rąk, stóp, brodawki płciowe, płaskie oraz mięczak zakaźny, rogowacenie słoneczne, róg skórny, ziarniak obrączkowaty, blizny przerosłe, bliznowce i nagniotki. W krioterapii wykorzystuje się zimno, poprzez zamrożenie zmiany skórnej, przez co pacjent może odczuwać pieczenie podczas samego zabiegu. Nad bezpieczeństwem zabiegu zawsze czuwa wykwalifikowany personel.

Dermatolodzy Premium Medical stosują również metodę laserowego usuwania znamion. Użycie lasera pozwala na szybkie, bezbolesne i bezinwazyjne usunięcie problemów, jakim są pieprzyki, brodawki wirusowe czy inne narośla na skórze, a nawet blizny. Laseroterapia  jest w pełni bezpieczna nawet przy zastosowaniu na zmianach znajdujących się w obrębie twarzy. Laser nie pozostawia blizn, co jest szczególnym atutem przy usuwaniu zmian znajdujących się w widocznych miejscach.Zabieg jest w pełni bezpieczny zarówno dla dzieci, osób starszych i przyszłych mam.

W Premium Medical istnieje także możliwość wykonania zabiegu kapilaroskopii, umożliwiającego nie tylko wczesną ocenę zmian naczyniowych, lecz także obserwację ich dynamiki wynikającej z rozwoju choroby oraz wpływu postępowania terapeutycznego. Kapilaroskopia jest nieinwazyjnym badaniem diagnostycznym, umożliwiającym ocenę krążenia krwi w naczyniach włosowatych w obrębie skóry i błon śluzowych. Zabieg polecany jest szczególnie pacjentom z chorobą Raynauda.

Sprawdź jak należy się przygotować do badania. 

Zabiegi dermatologiczne – Cennik

Badanie kapilaroskopowe 230 zł
Dermatoskopia powyżej 10 zmian 300 zł
Kapilaroskopia z konsultacją dermatologiczną 350 zł
Krioterapia – pojedyncza mała zmiana skórna 350 zł
Krioterapia – pojedyncza duża zmiana skórna 400 zł
Krioterapia – 2 DO 5 zmian skórnych 550 zł
Krioterapia – 6 DO 10 zmian skórnych 750 zł
Laseroterapia Co2 – usuwanie zmian (1 zmiana) 400 zł
Laseroterapia Co2 – usuwanie zmian (2-4 zmiany) 650 zł
Laseroterapia Co2 – usuwanie zmian (5-7 zmian) 850zł
Laseroterapia Co2 – usuwanie zmian (8-10 zmian) 1200 zł
Łyżeczkowanie- pojedyncza zmiana 250 zł
Łyżeczkowanie- 2 DO 4 zmian skórnych 500 zł
Łyżeczkowanie – 5 DO 10 zmian skórnych 700 zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Od 800 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie