Chirurg

Realizujemy szeroki zakres badań, konsultacji i zabiegów chirurgicznych. Umów się na wizytę do dobrego chirurga, który wybierze dla Ciebie właściwą metodę leczenia. Przychodnia chirurgiczna to miejsce, w którym zostaniesz objęty fachową opieką przedoperacyjną, jak i po zabiegu. Chirurg zapewni Ci również pomoc w zakresie diagnostyki i leczenia wielu schorzeń oraz chorób, w tym tych o charakterze nowotworowym. Szukasz dobrego specjalisty w mieście Warszawa? Zapraszamy do naszej kliniki! Przyjmujący u nas chirurg prywatnie to gwarancja kompleksowej diagnostyki i leczenia dobranego do Twoich potrzeb. Zapisz się na wizytę już teraz, aby jak najszybciej skonsultować swój przypadek.

Poradnia chirurgiczna w Warszawie – co możemy Ci zaoferować?

Klinika Premium Medical w Warszawie oferuje konsultacje chirurgiczne z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej. W naszej poradni przyjmują doświadczeni chirurdzy ogólni. Do kluczowych zadań wykonywanych przez chirurga ogólnego należy diagnostyka zmian skórnych oraz chorób paznokci. Prawidłowo postawiona diagnoza oraz skutecznie dopasowane leczenie chirurgiczne chroni pacjenta przed pobytem w szpitalu oraz przed bliznami. Chirurg to również specjalista, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem takich schorzeń, jak m.in. hemoroidy, przepukliny i choroby naczyń. Poradnia chirurgiczna powinna być także Twoim wyborem, jeśli masz problem z żylakami czy kamicą żółciową. Chirurg specjalizuje się też w diagnostyce nowotworów przewodu pokarmowego, dlatego jeśli masz niepokojące objawy związane z pracą układu pokarmowego, koniecznie umów się na wizytę do lekarza. Nie zwlekaj z decyzją – pozornie małe i nieutrudniające codziennego funkcjonowania objawy, mogą w krótkim czasie przemienić się w groźną dla Ciebie chorobę. Cena za ciągłe przesuwanie wizyty u lekarza może Cię sporo kosztować. Leczenie zaawansowanych zmian jest nie tylko dłuższe i bardziej wymagające, ale i często wiąże się ze zmniejszeniem szans na całkowity powrót do zdrowia.

Dobry chirurg to osoba, która musi poradzić sobie w sytuacjach stresowych, a te dotyczą wszelkich stanów nagłych i zagrażających zdrowiu lub życiu pacjenta. Krwawienie z przewodu pokarmowego, urazy tkanek miękkich czy wycinanie woreczka robaczkowego wymagają odpowiednich umiejętności i odporności psychicznej lekarza. Chirurg prywatnie zapewni Ci również odpowiednią pomoc w przypadku zszywania i opatrywania ran, zmian opatrunków po zabiegach czy zaopatrzeniu owrzodzeń.

Usuwanie zmian skórnych to zabieg, który oferuje chirurgia ogólna, jak i na przykład poradnia dermatologiczna. Jak widać, poszczególne działy medycyny są ze sobą ściśle powiązane. Może też okazać się, że w ramach Twojej diagnostyki chirurg będzie współpracował z lekarzami innych specjalizacji, jak m.in. dermatolog, alergolog czy onkolog. Ropnie, kurzajki czy wrastający paznokieć to problemy, które mogą znacząco obniżać Twój codzienny komfort. Możesz o niego zadbać, jeśli zdecydujesz się na szybką interwencję lekarza. Pamiętaj, że dobry chirurg dopilnuje, aby atmosfera podczas zabiegu była spokojna. Wyjaśni poszczególne etapy zabiegu i zastosuje odpowiednie znieczulenie, aby nie narażać Cię na ból.

Prywatna konsultacja chirurgiczna

Konsultacje u specjalisty z chirurgii ogólnej to także nieodłączny element przygotowań do zabiegów operacyjnych. W naszej klinice w Warszawie zostaniesz objęty właściwą opieką przedoperacyjną. Lekarz zleci niezbędne badania dodatkowe, laboratoryjne i obrazowe, dzięki którym zostanie podjęta decyzja o wyborze odpowiedniej dla Ciebie metody leczenia. Kwalifikacja do zabiegu oraz opieka po nim są jednymi z podstawowych obowiązków specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej, warto jednak pamiętać, że zadaniem lekarza jest także chirurgia zachowawcza, nieinwazyjna. Dlatego też tak ważne jest, abyś zgłaszał się do specjalisty, zanim dolegliwości i towarzyszące im objawy nie będą w zaawansowanym stopniu.

Poradnia chirurgiczna w Warszawie – co nas wyróżnia?

Premium Medical to klinika, w której znajduje się poradnia chirurgiczna. Stawiamy na najwyższą jakość usług i nowoczesny sprzęt medyczny. Wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksową opiekę medyczną wszystkim pacjentom, a dostęp do specjalistów z różnych specjalizacji ułatwia leczenie osób, które muszą konsultować się z przedstawicielami poszczególnych działów medycyny. Dogodna lokalizacja kliniki (Kobielska 23, Warszawa) oraz możliwość wykonania na miejscu wielu badań sprawiają, że korzystanie z naszych usług jest po prostu komfortowe. Cena za poszczególne zabiegi i konsultacje u specjalistów jest zawsze podana w cenniku na naszej stronie, udzielamy także niezbędnych informacji podczas rejestracji wizyt.

Zarezerwuj wizytę w Premium Medical już teraz – możesz to zrobić online, telefonicznie lub na miejscu.

Konsultacja chirurga ogólnego – Cennik

Konsultacja chirurga ogólnego  240-280 zł
Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie