Zabiegi HIFU klasy S+

HIFU klasy S+ stosuje się w medycynie estetycznej w celu stymulacji przebudowy i proliferacji macierzy skórnej, co prowadzi do uzyskania długotrwałego efektu zagęszczenia i napięcia skóry w obszarze zabiegu dając działanie ujędrniające, liftingujące oraz modelujące.

Technologię HIFU jest przede wszystkim skuteczna, bezbolesna dla pacjenta, efektywna i bezpieczna. Można ją stosować zarówno na twarz, jak i na ciało.

HIFU słynie z niezwykłej dokładności, działając na wybrane obszary skóry, nie uszkadzając pozostałych tkanek, które znajdują się w pobliżu jego działania. Ultradźwiękowe promieniowanie dociera do warstw SMAS, kompleksowo rozwiązując problemy starzeniowe skóry, takie jak np. jej zwiotczenie. Dokładne ustawienie mocy na SMAS w postaci 4,5mm zapewnia najlepszy efekt możliwości jej kształtowania i zagęszczenia. Promienie ultradźwiękowe mają wpływ na warstwę kolagenu na 3 mm pod skórą, co umożliwia jego rekonstrukcję, a tym samym zwiększa również sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.

Czas zabiegu HIFU klasy S+ jest krótki, a sam zabieg bezbolesny. Zaraz po nim pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć.

Pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Pełny efekt osiąga się po ok 3-4 tygodniach. Efekty działania jednego zabiegu to nawet 24 miesiące.

Efekty zabiegu HIFU klasy S+: wygładzenie zmarszczek, wyrównanie asymetrii, likwidacja wiotkości skóry, skóra jest mniej zmęczona i wyraźnie młodsza.

Zalecenia po zabiegu: czas zabiegu jest krótki i bezbolesny. Zaraz po nim pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć.
Wskazania: zmarszczki, wiotkość skóry, chęć ujędrnienia lub wymodelowania sylwetki, konturowanie twarzy, podniesienie kości policzkowych.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, pacjenci z rozrusznikiem serca lub wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi.

 

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie