Usługi ginekologiczne, czyli pomoc nie tylko dla kobiet w ciąży!

18.04.2020
Usługi ginekologiczne, czyli pomoc nie tylko dla kobiet w ciąży!

Premium Medical to kompleksowa pomoc w kobiecych problemach, którą świadczy między innymi warszawski ginekolog.
Jego wsparcie będzie niezbędne nie tylko w przypadku ciąży, ale również w wielu innych przypadkach. Świadomość tego, że z każdym swoim problemem możesz zgłosić się do osoby, która Cię wysłucha i pomoże, jest bardzo ważna – sprawdź zatem, w czym pomogą Ci usługi ginekologiczne i nie bój się z nich skorzystać. Niezależnie od tego, jaki jest Twój problem i w jakim jesteś wieku!

W czym pomoże ginekolog?

Usługi ginekologiczne w Premium Medical to szeroki zakres działań i pomoc w wielu rozmaitych problemach – zarówno codziennych, jak również tych bardziej złożonych i trudnych. Zapoznaj się z naszymi usługami i sprawdź, czy znajdą się wśród nich takie, dzięki którym uzyskasz pomoc, jakiej potrzebujesz.

  1. Konsultacja ginekologiczna i ginekologiczno-endokrynologiczna. To oczywiście absolutna podstawa, jeżeli chodzi o pracę ginekologa – dzięki konsultacji jest on w stanie poznać Twoje problemy, a następnie odnaleźć ich rozwiązanie. Konsultację taką przeprowadza doświadczony specjalista – w jej skład wchodzi wywiad lekarski, badanie wraz z USG (na życzenie Pacjentki), a także analiza stanu zdrowia. Masz możliwość skorzystania z najnowocześniejszych metod diagnostycznych, dzięki którym możliwe jest dostrzeżenie rozmaitych nieprawidłowości, a także leczenie zaburzeń miesiączkowych czy leczenie niepłodności. Konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna pozwalają ponadto na diagnostykę rozmaitych schorzeń związanych z zaburzeniami hormonalnymi.
  2. Antykoncepcja. Jeżeli poszukujesz skutecznej metody antykoncepcji, która nie wpłynie negatywnie na Twoje zdrowie czy samopoczucie, zgłoś się do naszego ginekologa. Zapewni Ci on dostęp do najnowocześniejszych metod i dopasuje odpowiednie rozwiązanie pod kątem Twoich potrzeb oraz indywidualnych preferencji. Polecamy między innymi implanty antykoncepcyjne oraz wkładki wewnątrzmaciczne, które odznaczają się bardzo wysoką skutecznością, a przy tym w najmniejszym nawet stopniu nie zagrażają Twojemu bezpieczeństwu.
  3. Onkologia ginekologiczna. Oferujemy również precyzyjne badania i wczesną wykrywalność wszelkich zmian, które mogłyby nieść zagrożenie dla Twojego zdrowia i życia. Ginekolog przeprowadza wywiad, badania laboratoryjne markerów nowotworowych, USG piersi czy cytologię – dzięki temu dowiesz się o potencjalnych problemach i będziesz mogła rozpocząć leczenie, które zakończy się szczęśliwie.
  4. Ginekologia estetyczna. W naszym gabinecie ginekologicznym możesz również liczyć na plastykę warg sromowych oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Dzięki nim nie tylko przywrócisz estetykę, ale również sprawność narządów płciowych, a przy tym wyeliminujesz codzienny dyskomfort. Nasi specjaliści zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa i brak jakiegokolwiek dyskomfortu w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Co więcej – możesz również liczyć na to, że bardzo szybko wrócisz do pełnej sprawności i codziennej aktywności.
    Wszystkie te usługi, świadczone są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny ginekologii, którzy są w stanie zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów. Korzystają oni przy tym z najnowocześniejszych metod – zarówno diagnostycznych, jak i leczniczych, a także zapewnią Ci fachową opiekę na każdym etapie leczenia. Zgłoś się do Premium Medical niezależnie od tego, jaki masz problem – zyskasz tutaj w pełni profesjonalną i kompleksową pomoc!

Pomoc dla kobiet w ciąży – również w Premium Medical!

Oczywiście na pomoc warszawskiego ginekologa mogą również liczyć Pacjentki planujące ciążę, a także będące w ciąży. Zapewnimy Ci nieinwazyjne badania prenatalne, prowadzenie ciąży przez specjalistę, a także pomożemy w przypadku pojawienia się jakichkolwiek dolegliwości, takich jak np. cukrzyca w ciąży. Zapraszamy także osoby, które chciałby, ale nie mogą zajść w ciążę – jedną z naszych specjalności jest diagnostyka niepłodności i przeprowadzamy ją przy wykorzystaniu najlepszych, najskuteczniejszych metod.

Premium Medical w Warszawie to miejsce, które zapewni Ci kompleksową pomoc – w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub wizyty!

Pozostałe aktualności