G- SHOT – uwypuklenie punktu G kwasem hialuronowym

Punkt G uważany jest za jedną z najwrażliwszych stref erogennych ciała kobiety. Potencjalnie znajduje się na przedniej ścianie pochwy. Celem zabiegu jest powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu: do 30 minut.

Efekty zabiegu: Pacjentka odczuwa znaczne wzmożenie przyjemności seksualnej.
Zalecenia po zabiegu: po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennych aktywności.
Wskazania: Zabieg jest skierowany do kobiet pragnących wzmocnić przeżywanie kontaktów intymnych, jak również do kobiet niezadowolonych ze swojego życia seksualnego i całkowitego braku orgazmu pochwowego.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, infekcje lub uszkodzenia naskórka w okolicach intymnych.

 

G-Shot – na czym polega powiększanie punktu G?

Punkt G to niewielkie zgrubienie na przedniej ścianie pochwy, określane mianem jednej z najbardziej wrażliwych stref erogennych u kobiety. Jego stymulacja pozwala zwiększyć doznania podczas stosunku i tym samym wpływa na satysfakcję z życia seksualnego. To, jak bardzo jest on wrażliwy, zależy m.in. od jego uwydatnienia. Stąd wiele kobiet decyduje się na powiększanie punktu G, aby polepszyć jakość swojego życia intymnego. Na czym polega ten zabieg?

Co to jest G-Shot?

G-Shot to nazwa zabiegu, którego celem jest powiększenie punktu G. Gdy jest on silnie uwypuklony oraz unerwiony, staje się wrażliwszy na bodźce, zapewniając intensywniejsze doznania intymne. U niektórych kobiet punkt G jest słabo uwydatniony, mały, przez co jego stymulacja jest znacznie trudniejsza. Powiększenie punktu G ujędrnia i uwydatnia tę wrażliwą strefę bez ryzyka powikłań, a zabieg jest obecnie jedną z popularniejszych propozycji z zakresu ginekologii estetycznej. Na pytanie co to jest G-Shot nie można odpowiedzieć, nie wspominając o preparacie używanym podczas zabiegu. Uwypuklenie, powiększenie punktu G jest możliwe dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego. Bezpiecznego i przebadanego preparatu, regularnie używanego w medycynie oraz medycynie estetycznej.

Co daje powiększenie punktu G?

G-Shot, znane również jako zastrzyk orgazmu, to zabieg polecany wszystkim kobietom, którym zależy na zwiększeniu swojej przyjemności z życia seksualnego. Uwypuklenie, powiększanie punktu G pozwala na jego lepszą stymulację podczas penetracji, co z kolei wpływa na osiągnięcie orgazmu pochwowego. Dlatego też zabieg ten to dobre rozwiązanie również dla kobiet, które z różnych przyczyn mają kłopot z osiągnięciem orgazmu (stres, menopauza, przebyte porody). Satysfakcja z życia intymnego znacząco wpływa na samopoczucie i pewność siebie każdej osoby, warto zatem zawalczyć o swój komfort intymny i przyjemność podczas stosunku. Ostrzykiwanie punktu G daje natychmiastowe rezultaty, a efekty zabiegu utrzymują się przez 1-2 lata, jest to kwestia indywidualna. Oczywiście po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Jak powiększyć punkt G?

Powiększanie punktu G to usługa dostępna w ofercie kliniki Premium Medical. Zabieg jest nieinwazyjny oraz bezbolesny – wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Ostrzykiwanie punktu G kwasem hialuronowym trwa ok. 30 minut, pacjentka tego samego dnia wraca do domu. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, umożliwiając na przykład kontynuowanie swoich zawodowych obowiązków. Jak przygotować się do G-Shot? Zaleca się przyjmować większą ilość płynów przed i po zabiegu, a także wstrzymać się z aktywnością seksualną przez kilka godzin po jego przeprowadzeniu. Oczywiście powiększanie punktu G jest poprzedzone konsultacją lekarską. Lista przeciwwskazań do wykonania G-Shot jest krótka i obejmuje przede wszystkim uczulenie na składnik preparatu, ciążę/połóg, zaburzenia krzepnięcia krwi oraz infekcje okolic intymnych.

Ile kosztuje powiększenie punktu G? Cena zabiegu może się różnić w zależności od miejsca, w którym jest on wykonywany. Ważne jest, aby przy wyborze kliniki nie kierować się kwotą usługi, a doświadczeniem personelu medycznego oraz jakością obsługi pacjenta. To gwarancja bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu w komfortowych warunkach. Pacjenci Premium Medical mogą się zaznajomić z aktualnymi cenami usług w zakładce cennik. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu online/telefonicznego lub wizyty w naszej klinice.

 

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie