Prof. dr. hab. n. med.
Grzegorz Panek

Specjalizacje:
Ginekolog-onkolog
Grzegorz Panek
Mówię w językach:
Polski
Angielski
Grzegorz Panek - ZnanyLekarz.pl

Specjalista ginekolog-onkolog ze szczególnym uwzględnieniem patologii przednowotworowej i nowotworowej. Zajmuje się profilaktyką nowotworów narządu rodnego.

Profesor dr hab. n. med. Grzegorz Panek to jeden z najwybitniejszych ginekologów i zarazem onkologów w Warszawie. Posiada ukończoną w 1991 roku specjalizację II stopnia z ginekologii i położnictwa, a także ginekologii onkologicznej. W codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim profilaktyką i leczeniem nowotworów układu rozrodczego oraz patologii przednowotworowych. Jako kierownik Zespołu Ginekologii Onkologicznej I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii WUM współpracuje z licznymi klinikami, pomagając osobom z problemem nowotworów narządów rodnych jako ginekolog-onkolog.

Oprócz codziennych zadań związanych z diagnostyką i leczeniem nowotworów bierze udział w licznych kampaniach mających na celu promocję badań profilaktycznych oraz ich rolę w procesie leczenia nowotworów.

Profesor dr hab. n. med. Grzegorz Panek Ginekolog-onkolog w Warszawie

Profesor dr hab. n. med. Grzegorz Panek jest specjalistą ginekologiem i onkologiem przyjmującym w klinikach na terenie Warszawy. W zakres jego działalności wchodzą:

 • konsultacje oraz leczenie ginekologiczne i położnicze,
 • konsultacje i leczenie w zakresie ginekologii onkologicznej – zarówno nowotworów (raka szyjki macicy, raka jajnika oraz nowotworów pochwy i sromu) jak i patologii przednowotworowych,
 • badania profilaktyczne narządów rodnych, w tym cytologia oraz USG transwaginalne,
 • operacje ginekologiczne i zabiegi onkologiczno-ginekologiczne w pełnym zakresie, również wykonywane metodą laparoskopową.

Profesor Panek przeprowadza również bardzo złożone operacje z zakresu ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Dodatkowo prowadzi terapie skojarzone nowotworów narządów rodnych.

Oprócz tego zajmuje się dobieraniem odpowiednich metod antykoncepcji, a także hormonalną terapią zastępczą. Jest jednym z najbardziej cenionych w Warszawie specjalistów łączących specjalizację ginekologiczną z onkologią. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie; ma też na koncie liczne pionierskie zabiegi z zakresu ginekologii onkologicznej.

W 2012 roku uczestniczył w przełomowym i innowacyjnym zabiegu u pacjentki w III stadium nowotworu z przerzutami do otrzewnej. Zabieg ten polegał na włączeniu chemioterapii bezpośrednio do jamy otrzewnej zaatakowanej przez przerzuty i zastosowanie hipertermii. Operacja miała miejsce w Klinice Narządów Płciowych Kobiecych warszawskiego Centrum Onkologii i zakończyła się sukcesem.

Profesor Grzegorz Panek Udziela konsultacji w dziedzinie ginekologii onkologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem patologii przednowotworowej i nowotworowej. Zajmuje się profilaktyką nowotworów narządu rodnego.

 

Grzegorz Panek
Mówię w językach:
Polski
Angielski
Grzegorz Panek - ZnanyLekarz.pl
Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 10
      [name] => Konsultacje
      [slug] => konsultacje
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 10
      [taxonomy] => categories
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 187
      [filter] => raw
      [term_order] => 1
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 26
      [name] => Konsultacja ginekologiczna
      [slug] => konsultacja-ginekologiczna
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 26
      [taxonomy] => categories
      [description] => 
      [parent] => 10
      [count] => 35
      [filter] => raw
      [term_order] => 16
    )

)
Array
(
  [post_type] => doctors
  [posts_per_page] => 4
  [post__not_in] => Array
    (
      [0] => 551
    )

  [tax_query] => Array
    (
      [relation] => AND
      [0] => Array
        (
          [taxonomy] => categories
          [field] => id
          [terms] => 26
          [operator] => IN
        )

    )

)
Pozostali lekarze wykonujący podobne badania