Korekta warg sromowych laserem Mona Lisa Touch (labioplastyka)

Laser Mona Lisa wykorzystać można również do mało inwazyjnego, precyzyjnego przecinania tkanek. Mowa tutaj o zabiegu korygującym wielkość, kształt i wygląd warg sromowych mniejszych, czyli zabiegu labioplastyki. Zabieg labioplastyki jest krótkotrwały, wymaga tylko miejscowego znieczulenia i daje doskonałe efekty kosmetyczne. Istnieje całkiem spora grupa pacjentek posiadających zbyt duże wargi sromowe. Stanowi to dla nich niejednokrotnie ogromny problem zarówno w warstwie fizycznej jak i emocjonalnej. Mają problemy z inicjacją seksualną, z prowadzeniem satysfakcjonującego życia seksualnego czy z uprawianiem sportów (jazda na rowerze, jazda konna).

Wykonanie zabiegu korekcji warg sromowych poprzedza konsultacja u specjalisty zajmującego się ginekologią estetyczną. Zabieg labioplastyki trwa około 60 minut. Labioplastyka jest w zasadzie zabiegiem bezbolesnym. Podczas zabiegu wykorzystujemy znieczulenie w formie kremu oraz nasiękowe. W Premium Medical za dodatkową opłatą, możesz skorzystać również ze znieczulenia w formie podtlenku azotu –Entonox. Szwy, które zostaną założone są rozpuszczalne. Obrzęk, który powstał w wyniku zabiegu i podanego leku znieczulające może utrzymać się przez około 1 tydzień; po około 5 –6 tygodniach można wiarygodnie ocenić pierwsze efekty zabiegu. Po okresie co najmniej dwóch tygodni od wykonanego zabiegu labioplastyki zapraszamy na laserową redukcję blizn w okolicy warg sromowych –zabieg wykonywany aparatem MonaLisa Touch.

Efekty zabiegu: poprawa wyglądu zewnętrznych narządów płciowych, korekta anatomicznych odmian budowy i wielkości warg sromowych.
Zalecenia po zabiegu: przez okres 1 tygodnia zachowaj umiarkowany tryb życia. Unikaj: długiego siedzenia, długich podróży samochodem –jeżeli potrzebujesz zwolnienie lekarskie –poinformuj Nas o tym; wykonuj higienę intymną kilka razy dziennie. Nie stosuj nowych preparatów do higieny intymnej, zapobiegnie to pojawieniu się ewentualnego odczynu alergicznego; zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna przez 14 dni po wykonanym zabiegu; przez okres dwóch tygodni nie zażywaj gorących kąpieli i sauny; przez okres dwóch tygodni nie korzystaj z basenu.
Wskazania: zabiegi labioplastyki dedykowany jest dla Pacjentek pragnących poprawić wygląd zewnętrznych narządów płciowych lub dokonać korekty anatomicznych odmian budowy i wielkości warg sromowych.
Przeciwwskazania do zabiegu: opryszczka, niedawno wykonany zabieg złuszczający w miejscu planowanego zabiegu, niedawno wykonany zabieg chirurgiczny, choroby skóry (bliznowce, guzy, nowotwory, a w szczególności przebyty rak skóry i czerniak złośliwy), przyjmowane leki: antykoagulanty, retinoidy i fotouczulające, ciąża i karmienie piersią, bielactwo, łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne, nadwrażliwość na światło, padaczka, nieuregulowana cukrzyca, rozrusznik serca, implanty metalowe, pompa insulinowa, skłonność do powstawania bliznowców, keloidów, przyjmowanie suplementów ziołowych i antybiotyków.

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie