Kardiolodzy Warszawa - Zadbaj o swoje serce

Statystyki są zatrważające – na skutek chorób sercowo-naczyniowych rocznie umiera około 91 tysięcy Polek i około 82 tysięcy Polaków. Zrób wszystko, by nie należeć do tej grupy.

Podejrzewasz u siebie problemy z sercem? A może zmagasz się z chorobami układu sercowo-naczyniowego? Nie możesz bagatelizować tych schorzeń, ponieważ nieleczone lub leczone nieprawidłowo mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Oddaj się w ręce specjalistów – kardiolodzy z miasta Warszawa zajmą się Tobą profesjonalnie. Im możesz zaufać, licząc na poprawę stanu zdrowia.

Kardiolodzy dla Ciebie!

Mimo że nie jesteśmy centrum kardiologii w mieście Warszawa, zatrudniamy najlepszych lekarzy. Specjalistów, którym bez wahania możesz powierzyć swoje serce. Posiadają ogromną wiedzę popartą wieloletnią praktyką – kardiologia nie ma przed nimi żadnych tajemnic. To właśnie oni zajmą się Tobą już na pierwszej wizycie.

Nasi kardiolodzy są w stanie postawić trafną diagnozę, która stanowi fundament skutecznego leczenia. W zależności od problemów zdrowotnych, ustalą optymalny plan, dzięki któremu przywrócisz prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Kompleksowe badania kardiologiczne

Jesteś z miasta Warszawa? Kardiolog zajmie się Twoim problemem zdrowotnym, jeśli tylko zgłosisz się na wizytę. Zostaną Ci zlecone odpowiednie badania, które pozwolą ocenić kondycję układu sercowo-naczyniowego.

W Premium Medical wykonujemy takie badania jak:

  • EKG spoczynkowe,
  • Holter ciśnieniowy oraz EKG (24-godzinna rejestracja),
  • USG echo serca,
  • próbę wysiłkową.

Są to badania pozwalające na zobrazowanie Twojej kondycji zdrowotnej w odniesieniu do układu sercowo-naczyniowego. Jeśli zostaną wykonane odpowiednio wcześnie, pozwolą zmniejszyć ryzyko zawału serca czy udaru mózgu.

W razie wykrycia nieprawidłowości, kardiolog może zlecić wykonanie bardziej inwazyjnych badań, tj. koronografię (ocena tętnic wieńcowych) oraz cewnikowanie serca (ocena budowy mięśnia sercowego oraz określenie rytmu serca).

Już teraz skontaktuj się z nami - umów się na wizytę z naszym specjalistą.