Odmładzanie skóry, usuwanie zmarszczek, korekta ust, nosa i policzków

Globalizacja, a co za tym idzie ujednolicenie kultur, wzrost przepływu informacji i rozwój środków komunikacji, wpłynęła na nasze postrzeganie świata oraz przywiązanie większej uwagi do wyglądu. Szybkie tempo życia oraz towarzyszący mu stres odbijają się na wyglądzie, a w naszym codziennym życiu brakuje czasu na relaks i odpoczynek, które mają duże znaczenie dla funkcjonowania organizmu oraz naszego wyglądu.

Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Dział, który w ostatnich latach nieustannie zyskuje na popularności, zajmuje się profilaktyką starzenia skóry oraz zabiegami mającymi na celu poprawę jakości skóry np. korekta ust, nosa i policzków, usuwanie zmarszczek, odmładzanie skóry.

Zabiegi medycyny estetycznej są nieinwazyjne lub małoinwazyjne. Nasi specjaliści wykonują:

  1. bezinwazyjny lifting skóry (HIFU klasy S+),
  2. mezoterapię osoczem bogatopłytkowym,
  3. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego,
  4. mezoterapię,
  5. zabiegi z użyciem botoxu (w tym Botox Azzalure),
  6. mezoterapię mikroigłową (dermapen),
  7. volumetrię.

(Szczegółowy podział w cenniku).

Dobry wygląd sprawia, że lepiej się czujemy, dodaje pewności siebie i podwyższa samoocenę. Medycyna estetyczna daje możliwość szybkiej poprawy wyglądu i komfortu życia. Specjaliści Premium Medical to najwyższej klasy lekarze, dzięki czemu nie musisz martwić się o jakość wykonanych usług. Oddając się w nasze ręce, powierzasz swój wygląd najlepszym fachowcom.

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie