Lek. med. Bartłomiej Pawelec

mówię w językach: angielski polski
Ortopeda
Lek. med. Bartłomiej Pawelec

Specjalista z zakresu ortopedii oraz ultrasomografii: stawów kolanowych, biodrowych, skokowych i łokciowych u dzieci i dorosłych.

Głównie zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu mięśniowo – szkieletowego, poradnią preluksacyjną oraz poradami z zaburzeniami wrodzonymi stóp dziecięcych i wadami postawy.  

Jest absolwentem Wydziału Wojskowego Lekarskiego w Łodzi.

Karierę zawodową rozpoczynał w Oddziale Ortopedyczno – Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Stanisława Pomianowskiego oraz na Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w Garwolinie.

Uczestnik sympozjów, kursów krajowych i zagranicznych potwierdzonych certyfikatami uczestnictwa.

W Premium Medical lek. Bartłomiej Pawelec zajmuje się:

  • wykonywaniem badań USG (stawu kolanowego, łokciowego, skokowego, barkowego, biodrowego, ścięgno Achillesa) dla dzieci i dorosłych,
  • konsultacjami ortopedycznymi dla dzieci i dorosłych
  • wykonywaniem zabiegów polegających na podawaniu: płytkowych czynników wzrostu, komórek macierzystych, kwasu hialuronowego, sterydów itp. pod kontrolą USG w leczeniu świeżych i zastarzałych urazów sportowych, zmian przeciążeniowych (entezo i tendinopatie), w tym też w obrębie kręgosłupa,
  • leczeniem choroby zwyrodnieniowej wszystkich stawów przez dostawowe podanie w/w preparatów,
  • wykonywaniem zabiegów kriolezji, termolezji w obrębie kręgosłupa oraz obwodowych pod kontrolą USG
  • ordynowaniem planu rehabilitacyjnego po zabiegach operacyjnych, urazach oraz w leczeniu zmian zwyrodnieniowych,
  • oraz innymi drobnymi zabiegami z zakresu ortopedii - punkcja stawu, iniekcje domięśniowe, podanie osocza bogatopłytkowego, w tym również z kwasem hialuronowym.
Bartłomiej Pawelec - ZnanyLekarz.pl