Kriolipoliza CoolSculpting

Czy wiedzieliście o tym, że istnieje zabieg, który sprawia, że ciało wygląda tak dobrze, jak po serii intensywnych treningów na siłowni? To CoolSculpting® – rewolucyjna metoda konturowania ciała, dzięki której nieidealna dotąd sylwetka już po kilku sesjach prezentuje się po prostu doskonale.

Popularność zabiegów wyszczuplających rośnie. Z obawy przed bólem i koniecznością rekonwalescencji zdecydowana większość kobiet wybiera te nieinwazyjne, w tym bezkonkurencyjny ostatnio CoolSculpting®.

Na czym polega ten zabieg i do kogo jest skierowny?

Coolsculpting® to najpopularniejszy na świecie zabieg nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Działa poprzez trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych niską temperaturą. Urządzenie zasysa fałd skórnotłuszczowy, obniża temperaturę do takiej, w której dochodzi do kontrolowanej śmierci komórek tłuszczowych. Jednocześnie, skóra nie ulega odmrożeniu. Wynika to z większej wrażliwości tłuszczu na zimno, a proces obumierania komórek tłuszczowych, do uzyskania pożądanego rezultatu zwykle trwa 2-3 miesiące. Za tą technologią stoi sztab naukowców z całego świata.

Wyniki są dokładnie zbadane i opublikowane na łamach poważnych pism medycznych. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą pozbyć się niechcianych depozytów tłuszczowych, a z różnych powodów nie chcą poddać się zabiegom chirurgicznym.

Coolsculpting® jest niezwykle bezpiecznym zabiegiem, który daje widoczne efekty. Z tej perspektywy, jest pewną alternatywą dla liposukcji. Zwykle zajmuje od 30 do 90 minut, nie wymaga czasu rekonwalescencji, a do ćwiczeń można wrócić następnego dnia. Po 2-3 miesiącach dochodzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej o ok. 30%.

Działania niepożądane Coolsculpting® są niesłychanie rzadkie i zwykle niewielkiego nasilenia. Dlatego utarło się sądzić, że jest to metoda skuteczna i bezpieczna. To bardzo ważne zwłaszcza dla osób bez wcześniejszych doświadczeń z medycyną estetyczną.

Za pomocą Coolsculpting® możemy modelować niemal całe ciało. Podczas jednej sesji nie musimy się koncentrować tylko na jednym obszarze, a ograniczeniem są tylko potrzeby pacjenta i czas, jaki możemy poświęcić na wykonanie zabiegu. To jedyne urządzenie do kriolipolizy o tak zróżnicowanych końcówkach zabiegowych, pozwalających na zmniejszenie podskórnego tłuszczu właściwie w każdej okolicy.

 

Poznaj lekarzy wykonujących to badanie
Wybierz lekarza i umów wizytę online na to badanie