Badanie krwi w ciąży (morfologia), holter, ekg

Każda przyszła mama zasługuje na najlepszą opiekę lekarską.  Dzięki niej, okres ciąży będzie przebiegał spokojniej, a Ty będziesz doskonale przygotowana na czas porodu i spokojna o zdrowie swojego maleństwa. Nasza klinika oferuje bogaty pakiet badań prenatalnych, a także wszystkich badań potrzebnych do porodu.  

Opieka przedporodowa - morfologia w ciąży

Polskie Towarzystwo Ginekologiczne zadbało o przygotowanie specjalnej rekomendacji w zakresie opieki przedporodowej w ciąży. Rekomendacja w znacznym stopniu poprawia jakość opieki nad kobietą ciężarną. Jej celami są: zmniejszenie zachorowań, powikłań oraz zgonów matek, minimalizacja umieralności okołoporodowej, a także przedwczesnych porodów. Dzięki rekomendacji, a zatem jeszcze lepszej opiece nad przyszłą mamą, rodzi się znacznie mniej dzieci o małej wadze.

EKG, Holter w ciąży

Przygotowany przez nasza klinikę plan prowadzenia ciąży został sporządzony w taki sposób, aby nie tylko odzwierciedlał założenia PTG, ale również wszystkie najwyższe standardy.  Na nasz pakiet bezpieczeństwa składają się wizyty u doskonałych specjalistów, a także wiele badań: badanie krwi w ciąży, USG  w I, II i III trymestrze ciąży, USH Echo serca czy indywidualne spotkania z położną, a w razie potrzeby holter czy ekg. Każda kobieta, która zachodzi w ciążę powinna wykonać zalecane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne badania, m.in. przesiewowe badania prenatalne, które pozwalają na wczesne wykrycie różnorodnych wad rozwojowych oraz abberacji chromosomowych.

Pakiet bezpieczeństwa– nasz program prowadzenia ciąży

Dla naszych pacjentek przygotowaliśmy specjalny program uwzględniający rekomendowane badania przez PTG wzbogacony o diagnostykę prenatalna. Pakiet składa się z 9 wizyt, począwszy wczesnych tygodni ciąży, aż do wizyty połogowej, wraz z badaniami obowiązkowymi oraz zalecanymi. Dodatkowo, nasze położne przed każdą wizytą przeprowadzą wywiad medyczny, zmierzą ciśnienie, sprawdzą wagę, udzielą odpowiedzi na Twoje pytania oraz umówią się z Tobą na indywidualne spotkania przygotowujące do porodu.

Oferujemy doskonałą opiekę medyczną, nasz profesjonalizm i doskonały sprzęt. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo!