Najbardziej zaawansowana technika przeszczepu włosów dająca w pełni naturalne efekty

DHI (Direct Hair Implentation) to nowoczesna technika implementacji włosów oparta na 3 filarach: rewolucyjnej technologii, pracy zespołowej oraz precyzji.

To jedyna metoda na świecie, która jest nauczana akademicko przez publiczne uczelnie europejskie. Oferują ją jedynie ośrodki DHI Global Medical Group, a procedury wykonują wyłącznie doświadczeni, wysoko wyszkoleni lekarze, posiadający certyfikat London Hair Restoration Training Academy.

Premium Medical jako jedyna klinika w Polsce, oferuje swoim pacjentom wykonanie zabiegu przeszczepu włosów metodą DHI.

Wypadanie włosów jest powszechnie występującą dolegliwością dotyczącą zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Badania wskazują, że problem ten dotyka najczęściej osoby w średnim wieku. Uwarunkowania genetyczne, stres, dieta, zaburzenia hormonalne czy choroba to tylko niektóre z przyczyn łysienia. Bez względu na powód, przypadłość ta wiąże się bezpośrednio z obniżonym poczuciem własnej atrakcyjności oraz pogorszonym samopoczuciem.

Wiedząc z jak dużym dyskomfortem wiąże się utrata włosów, klinika Premium Medical oferuje swoim pacjentom najlepszą technikę transplantacji na świecie - DHI

Wypadanie włosów to choroba ogólnoustrojowa, wymagająca rozwiązań ogólnoustrojowych. Dla zapewnienia kompleksowego leczenia, w pracach nad metodą DHI brali udział zarówno lekarze jak i naukowcy. Efektem ich prac jest innowacyjna technologia, która polega na bezpośrednej implantacji włosów, dzięki połączeniu dwóch etapów - otwieranie kanałów i wszczepianie mieszków - w jednym momencie.

Personel Premium Medical należy do grupy DHI Global Medical Group, co gwaranatuje profesjonalne i komfortowe wykonanie zabiegu DHI.

Już na 1 etapie starannie kwalifikujemy zainteresowane osoby. Indywidualne konsultacje pozwalają wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie, które umożliwia trwałe odzyskanie włosów w obszarze objętym łysieniem. Ekstrakcja i implantacja są przeprowadzane na najwyższym możliwym poziomie, tak aby uniknąć nadmiernej eksploatacji skóry głowy. W Premium Medical wprowadzamy najnowsze technologie w celu zapewnienia naszym pacjentom zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia przy jednoczesnych zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać metodę DHI:

Zabieg trwa zaledwie
kilka godzin
Dzięki znieczuleniu miejscowemu
zabieg jest bezbolesny
Brak konieczności strzyżenia
włosów przed zabiegiem

Zobacz efekty

Przesuń czerwony znacznik w prawo

Efekt końcowy i przebieg zabiegu przerosły moje oczekiwania. Zespół wykazał się troską i profesjonlną opieką. Sam zabieg był całkowicie bezbolesny, a przez to minął bardzo szybko. Polecam!

Mariusz, Warszawa

Zdecydowanie polecam wszystkim sceptykom, sam do nich należałem. Efekt zabiegu odmieniły moje zdanie. Zachęcam przekonać się na własnej ... głowie :)

Filip, Siedlce

Lata mijały, a włosów ubywało. Powoli godziłem się z tym, aż do momentu wizyty w Premium Medical i sugestii lekarza w kwestii możliwości przeszczepu włosów. Metoda DHI sprawdziła się doskonale. Polecam niezdecydowanym.

Adam, Pruszków

Zabieg faktycznie okazał się bezbolesny, a efekt końcowy naprawdę imponujący. Zespół lekarzy i specjalistów swoim profesjonalnym podejściem rozwiał wszelkie moje wątpliwości i obawy.

Piotr, Warszawa

Odzyskaj swoje włosy i pewność siebie!

Wybierz najbardziej zaawansowaną technologię na świecie i ciesz się w pełni naturalnym efektem.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Etapy zabiegu

Etap 1

Konsultacja

każdy zabieg jest poprzedzony konsultacją z dermatologiem Premium Medical, który został przeszkolony przez zespół DHI.
Konsultacja powinna odbyć się w klinice lub online.

W przypadku konsultacji online należy wysłać dobrej jakości zdjęcia (oświetlenie, ostrość) w pięciu ujęciach (przód, tył, oba boki oraz góra głowy). Na podstawie zdjęć lekarz wstępnie oceni - czy i jaką ilość graftów możemy przeszczepić. Po pierwszej pozytywnej decyzji należy uzupełnić ankietę medyczną, która ma na celu weryfikację stanu zdrowia.
Etap 2

Rezerwacja terminu

Po pomyślnym przejściu konsultacji pacjent otrzymuje
spersonalizowaną ofertę. Zawiera ona ceny dostępnych pakietów
oraz odpowiadające im terminy zabiegów. Po ustaleniu terminu
następuje podpisanie umowy i uiszczenie opłaty rezerwacyjnej.
Etap 3

W dniu zabiegu

Przed sesją należy unikać picia kawy, herbaty oraz palenia papierosów. Zalecane jest zjedzenie lekkiego śniadania oraz ogólne wypoczęcie.

Zespół Premium Medical zajmie się przygotowaniami do zabiegu
i odpowie na wszystkie pytania z nim związane.

Wykwalifikowana kadra przeprowadza bezbolesny dla pacjenta zabieg. Tego samego dnia następuje wypis z kliniki Premium Medical.
Etap 4

Opieka pozabiegowa

Po zabiegu pacjent otrzymuje zestaw składający się z odpowiednio dobranych leków, sprayu z solą fizjologiczną, pisemnej instrukcji
dotyczącej mycia włosów i wskazówek odnośnie ogólnego dbania
o własne zdrowie przez najbliższe 3 dni.

Kadra medyczna Premium Medical pozostaje w regularnym kontakcie
z pacjentem, aby śledzić postępy przeszczepu, udzielić porad
dotyczących terapii, a w razie konieczności omówić wykonanie
kolejnego zabiegu.
Etap 5

Rezultaty

Już po upływie od 1 do 3 miesięcy będzie można zobaczyć pierwsze efekty implantacji. Przez kolejne miesiące wzrost włosów będzie kontynuowany,
by po 12 miesiącach osiągnąć kompletny rezultat.
Włosy są postrzegane jako atrybut urody, a także zdrowia. Dodają pewności siebie i podnoszą samoocenę.

Zaufaj naszym ekspertom, przywróć swój dawny wygląd dzięki innowacyjnemu zabiegowi DHI.