Diagnostyka i leczenie niepłodności Warszawa

Zdecydowaliście, że chcecie mieć dziecko, lecz pomimo długotrwałych starań nie możesz zajść w ciążę? Przyczyn trudności z zapłodnieniem oraz niepłodności jest wiele. Warto podjąć jak najszybsze działania, aby poznać przyczynę, która uniemożliwia Wam zapłodnienie i zacząć jej przeciwdziałać.

Diagnostyka leczenia niepłodności

Diagnostyka niepłodności wciąż się rozwija. Nasza klinika oferuje pakiet specjalnie dla tych kobiet, których marzeniem jest zostać mamą. Poznanie przyczyny utrudniającej zajście w ciążę, jest kluczowe dla przeciwdziałania takiemu stanu rzeczy, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednie kroki podjąć szybko i zdecydowanie!

Pakiet diagnostyki niepłodności

Przygotowany przez naszą klinikę pakiet diagnostyki niepłodności, to pakiet kompleksowy, dzięki któremu zyskasz dużą dawkę wiedzy o swoim organizmie. Pierwszy krok to szczegółowy wywiad medyczny obydwojga partnerów, a także pomiar ciśnienia kwi, wagi oraz wzrostu pacjentki. Dodatkowo zostanie przeprowadzone badanie ginekologiczne oraz plan diagnostyki. Pakiet zawiera 3 –krotne wykonanie badania USG w połowie cyklu – jego obserwacja jest niezwykle ważna! Pakiet zawiera także szereg badań, m.in: 17-OH Progesteronu, AMH, SHBG, Estradiol, FSH, LH, anty-TPO, DHEA-SO4, Testosteron wolny, TSH, Progesteron.

diagnostyka niepłodności

Nasze pacjentki nie pozostają same. Pomagamy nie tylko w diagnostyce, ale planujemy również dalsze leczenie wpierając i służąc fachową i rzetelną wiedzą medyczną z zakresu ginekologii!

Zachęcamy – nie czekaj i nie odkładaj marzeń o dziecku. Leczenie niepłodności Warszawa to skuteczny sposób na to, aby podjąć walkę, a w efekcie stworzyć wymarzoną rodzinę.