Nietrzymanie moczu? Możemy temu zaradzić!

Cierpisz na wysiłkowe nietrzymanie moczu? Jest to dla Ciebie sytuacja krępująca i chciałabyś usunąć ten problem?

Laser Mona Lisa Touch jest idealnym rozwiązaniem. Działanie energii lasera powoduje odtwarzanie się struktur kolagenowych powięzi łonowo-cewkowej, co w efekcie daje poprawę w zakresie prawidłowego trzymania moczu. 

Nietrzymanie moczu – to powszechna przypadłość!

O nietrzymaniu moczu wstydzisz się powiedzieć swojemu lekarzowi? Niepotrzebnie! Jest to przypadłość, która dotyka wielu kobiet w różnym wieku. Leczenie pod okiem dobrych specjalistów może w pełni zniwelować Twój problem i zapewnić Ci powrót do normalnego funkcjonowania.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Warszawa – zdaj się na specjalistów!

Do niedawna kobiety cierpiące na nietrzymanie moczu musiały przechodzić inwazyjne operacje. Dziś leczenie nietrzymania moczu jest znacznie prostsze i o wiele mniej bolesne – w zasadzie niemal bezbolesne. Laserowe leczenie nietrzymania moczu to metoda wykorzystywana coraz częściej i chętniej. Nasza klinika oferuje zbiegi nowoczesnym laserem Mona Lisa Touch, którego zadaniem jest wszechstronna rewitalizacja narządów płciowych, m.in.:

- leczenie suchości pochwy;

- rewitalizacja pochwy;

- labioplastyka;

- leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Jak wygląda zabieg?

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Warszawa polega na odbudowaniu włókien kolagenowych, wzmocnieniu obszaru ujścia cewki moczowej oraz podniesienie dźwigacza cewki. Zabieg laserowy wzmacnia także powięź wewnątrzmaciczną oraz odbudowuje naczynia krwionośne znajdujące się w błonie śluzowej ścian pochwy. Zabieg jest bezbolesny i nie trwa dłużej niż 10 minut. Po jego wykonaniu pacjentka niemal natychmiast wraca do codziennej aktywności. Zalecana jest wstrzemięźliwość seksualna na okres ok. 2 tygodni.

Nie czekaj i już dziś zatroszcz się o swoje zdrowie. Laserowe leczenie nietrzymania moczu zniweluje Twój problem gubienia moczu podczas wysiłku, w tracie uprawiania sportów czy kichania.